Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek se teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se teljesen normális a lenti történetben szereplő férfi? Vagy én reagáltam rosszul?

Figyelt kérdés

Első körben a szereplők 25N és 39F. Én vagyok a nő.


A férfiről tudni kell, hogy H-V-ig szinte minden áldott nap dolgozik 12 vagy 24 órában legalább 5 helyen. Nincs egy kifejezetten állandó munkahelye, hanem mindenhol bizonyos napokat vállal be. Nincs gyereke és házas se volt még.

Én csak iskolába járok és dolgozom jelenleg, de nekem sincs saját családom a felmenőkön kívül.


A lényeg annyi, hogy megtetszett és kezdeményeztem nála. A fenti okok miatt elég keveset találkoztunk kb heti 1x. Reméltem, hogy ha már a saját korosztályomban nincs sikerem, akkor egyel felette talán lesz.


És jön a bökkenő: engem a héten műtöttek és 4 napot voltam kórházban(tüdőműtét volt egyébként). Már előtte kértem, hogy a műtét napján legyen ott velem, ha felébredek akkor jól esett volna a társasága. különben is úgy kellett könyörögni neki, hogy bejöjjön.

Amikor meg méltóztatott meglátogatni(korábban mondta, hogy nem tud kórházban viselkedni és volt, hogy kidobták), akkor az volt, hogy a táskáját az infúziós állványra akasztotta, miközben csomó más helyre is letehette volna. Emiatt persze rászóltam, hogy ne oda tegye még mielőtt más észreveszi.

Én a látogatása előtt kb 10 perccel kerültem vissza a vákumra, ami szívta a műtéti területről a folyadékot, meg tapasztotta ki a tüdőmet és még azon is erősítettek és marhára szenvedtem. Kb olyan érzés volt, mint amikor kést szúrnak az ember hátába.

És ki volt akadva, hogy nem mosolygok, meg tök rossz volt kijönni neki a világ végére(ehhez annyit fűznék hozzá, hogy ahol apukája feküdt, az ő lakásától ugyanannyi a 2 kórháznak a távolsága) és különben is csomó dolga van. Számomra rejtély hogy mi, de sok dolga van.

Panaszkodott, hogy felhívott a főnökhelyettes, aki a hogylétem felől érdeklődött és beszélni mertem vele 5 percet. És kb 10 perc után elviharzott sértődötten.


Számomra ez a fenti produkciója nagy törést okozott. Azért mertem bepróbálkozni, mert tudtam, hogy tetszek neki és hátha lehet ebből valami normális kapcsolat is. Ezek után inkább úgy vagyok vele, hogy hagyom inkább a 3,14csába.


2017. júl. 7. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyökér, hagyd a francba, ne keserítsd vele az életedet.
2017. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Másik oldal.Te egy gyökér vagy, mond a pasinak hogy hagyjon ott téged a francba.
2017. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amugy nem ertem, mit vartal valakitol, aki megmondta, hogy nem akar ott lenni, es kb. nem erdekled. Meg csak kulonosebb erzelmi kapcsolatot sem velek felfedezni koztetek a leiras alapjan, igy vegkepp nem ertem, hogy minek hivtad ot oda egyaltalan vagy hogy mit vartal tole ott, mit csinaljon.
2017. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez leves. Ne aggódj, majd lesz más. Keresgélj tovább!
2017. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt vártam volna, ha fontos vagyok neki, akkor ha gáz van, csak támogat valamilyen szinten. Szerintem nem kértem nagy dolgot tőle, fordított esetben én is meglátogatnám. Meg az ember csak örül, ha a szerettei meglátogatják ilyen helyen. Egyik kollégám is képes volt kijönni, pedig ő bkv-val volt és nem autóval. És szintén messziről jött.


Aznap a nagy semmit tevésemben sokat rágódtam ezen, hogy tényleg ekkora ökör-e.

2017. júl. 7. 19:03
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a pasi nem számítana a "szerettem" kategóriába, nem vártam volna el, hogy ott virrasszon.
2017. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%

Ott kezdődik a gond, hogy elvársz bárkitől is bármit. Én nem tudom ki hogy van vele, elvárni még a férj/feleség szülőtől sem szabad(na). Milyen alapon vársz el ,vagy bárki már bárkitől is akármit?

Ha valaki szeret, akkor adni fogja magától is a törődést, az együttérzést, az empátiát, a szerelmet, amit az adott fél, vagy mondjuk te, ilyenkor elfogad(hat). És ha te is hasonlóan érzel egy személy iránt, te is szeretheted minden formában, akár törődésben, akár más megnyilvánulásban, amit ő is fogadhat. De elvárni bárkitől is bármit, ez nonszensz. Ez egoista kijelentés, mert mástól olyat vársz, amit jobb esetben természetesnek veszel, de te nem tudod, hogy ő hogyan is érez. Már miért kellene bármit is ráerőltetni a másikra, ha ő nem akarja. Ha meg szeret, akkor adni fogja ha ellenkezel akkor is. A szülő sem várhatja el a gyerekétől hogy szeresse. Ha a szülő úgy viselkedik akkor a gyermek szeretni fogja. Ha üti veri, megszégyeníti mások előtt, akkor ez elhalványul és csak kényszerből marad mellette. Felnőtt fejjel meg a soha viszont nem látásra elvet fogja vallani a legrosszabb esetben.


Ne várj semmit sem. Nem tehetsz ilyet!

2017. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"H-Vig 12 vagy 24 órát dolgozik vagy 5helyen"

"Számomra rejtély hogy mi, de sok dolga van"


Most akkor én vagyok hülye?


A palinak meg könyörögni kell hogy a "szerelméhez" bemenjen a kórházba?

Zsák a foltját.

2017. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyjából képben vagyok vele, de mindenbe nem avat be. Ezért van az, hogy rejtély számomra, hogy mi az a töméntelen mennyiségű dolga.
2017. júl. 7. 19:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Gondolom valami gyúrós body guard hülyegyerek,aki még negyven éves létére is ágyrajáró.Te meg kapaszkodnál belé.Ami nagy hiba részedről.
2017. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!