Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Egy hete dolgozunk együtt,nekem első perctől kezdve nagyon szimpatikus.Észrevettem,hogy viszonylag sokat kérdez rólam,pedig alapból elég szótlan,és amikor beszélget velem,akkor gyakran mosolyog,pedig ez sem jellemző rá amúgy.Illetve amikor egymás mellett ülünk és összeér a karunk vagy a lábunk akkor nem veszi el az övét,meg sokszor ér hozzám véletlenül,de akkor mindig elkapja a kezét.Mindig megkínál a cigijéből,és megkérdezi,hogy mit kérek a boltból.Sokszor veszem észre,hogy néz ,de ha ránézek hirtelen elfordul.
2017. júl. 8. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tetszel neki, de hozzád hasonlóan mi sem vagyunk gondolatolvasók. Mit szeretnél? Kapcsolatot? Hajlandó vagy kezdeményezni? Ha nem, akkor nincs dolgod. Ha igen, akkor meg bármikor kezdeményezhetsz, ha akarsz.
2017. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Igen kapcsolatot szeretnék,de nem tudom hogyan kezdeményezzek úgy,hogyha esetleg félreértettem,utána ne legyen kellemetlen .
2017. júl. 8. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mitől lenne kellemetlen?:) Beszéljünk egyenesen. Csak az önbecsülésed sérülne, szóval ettől félsz. A kezdeményezés márcsak ilyen, mert mindig van lehetőség a visszautasításra.


Nyilván te vagy a lány. Lányként pedig nincs sok tapasztalatod a kezdeményezésben. Valószínűleg egyáltalán nincsen.


Amúgy kezdeményezni nagyon egyszerű. Csak el kell hívni a másikat valamilyen banális programra (kávézás, séta) a munkahelyen kívül. Egy egyszerű kérdés megteszi. Van kedved meginni egy kávét valahol szombat délután? Ha van neki, örülsz, ha nincs, feldolgozod.


Ha meg nem akarsz kockázatot vállalni (ez egyéni döntésed), akkor meg kapcsolj várakozó üzemmódba.

2017. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. júl. 8. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen,bejössz neki.Tényleg csak egy egyszerű kérdésen múlik,mondjuk hogy mi a terve szombat délutánra.
2017. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érted félre, ez már elég sok jelnek számít :)
2017. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!