Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van olyan köztetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan köztetek, aki képes ellenállni ilyesmi durván kigyúrt srácoknak?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 9. 00:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
A bal oldalinak nehéz lenne :D A feketék viszont nem jönnek be, minden rasszizmus nélkül mondom, csk nem az eseteim.
2017. júl. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Nekem piszok könnyű ellenállni valaminek, ami kifejezetten taszít. xD
2017. júl. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Képes vagyok, mivel nagyon nem jön be:D
2017. júl. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Ha arra, akarsz kilyukadni, hogy egybol dobnam le bugyim es tennem V alakba a labam, hat nem.:D Vhogy engem nem az oszton iranyit.

Tudom paran azt fogjak irni, hogy hazudok, de tenyleg igy gondolom.

(Az a palcika vadli (baloldali) nagyon szemet szurt amugy...vagy csak a beallitas miatt tunik okyanbak :'D)

2017. júl. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem a V alak nem tetszik. Elég nevetséges, hogy a válla olyan széles, mint az autópálya, a segge meg olyan pici, mint egy bébinek.


Stephen Amell. Na, az erő. 😊

2017. júl. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ez nem tetszik, nem szép. Nem szexi. A néger gyerek undi, nézd azt a bicepszet! Nézd azt a gusztustalan medencecsontot! Nézd azokat a járatos mellizmokat! Mik azok a fertelmes combok? És a másik, a fehér? Mi az a haj? Mi az az áll? Az agyam eldobom. Mik azok a fura alakú mellek, azokkal a furán elhelyezkedő mellbimbókkal? Meg ezek az aránytalanul széles vállak... Hidd el, nem szexi! Mint ahogy egy csomó faszinak sem szexik a túlizmolt fitness csajok.
2017. júl. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez kifejezetten taszító.
2017. júl. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

A nők többsége ezt már ugyanúgy nem szereti, mint a vasággyal 40 kilós férfiakat.


Átlagos sportosság, ne légy elhízott, ne legyen sörhasad, de ne fújjon el a tavaszi szél, és tudd haza cipelni a vásárlást, valamint tartsd karban a tested, mozogj valamennyit


Ennyi elég a legtöbb barátnőmnek elég volt, sportosnak tartották, és nem várták el, hogy heti 7x a kondiban gyúrjam magam ilyenre, sőt ha edzeni mentünk együtt, nem az ilyen pasikat nézegették.


Btw, ezek ugyanolyan kiállítási tárgyak, mint nekünk a modell csajok. Megnézni jó őket, de otthonra kell a francnak, oda már a csinos szomszéd csajt választjuk intelligenciával, és jó humorérzékkel.

2017. júl. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Vannak erős nők is, sokkoló, meg a könnygáz is hatásos lehet ellenállásra, tehát lesz aki ellent tud állni neked kérdező!
2017. júl. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Mármint hogy ellenállni? Fizikailag? Úgy biztosan nem? Szexuálisan? Úgy igen. Egyáltalán nem vonzanak. A bal oldali nagyon helyes, egy másik testtel álompasinak tartanám. A jobb oldali is jól néz ki, hozzá még illik is ez a testalkat mert nincs olyan kisfiús feje, de akkor sem jön be.
2017. júl. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!