Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácoknak feltűnő, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácoknak feltűnő, ha egy lány olvas az utcán/tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés
Ilyenkor oda mernének menni hozzá mondván, hogy ez jó kezdőtéma is, vagy nem akarják zavarni?
2017. márc. 22. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Észreveszem,de én ha valaki zenét hallgat,olvas,telefonon játszik nem szoktam odamenni,mert megzavarod vele. És azt én sem szeretem,ha olyankor zavarnak.
2017. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

én ha olvasó embert látok (nemtől függetlenül), megpróbálom megnézni, hogy mit olvas, szóval általában felfigyelek erre, pedig nem szoktam nézegetni az embereket...

am ha valaki olyan könyvet olvasna amiről szívesen megkérdezem a véleményét, akkor talán szóba elegyedek vele még azt is megkockáztatva, hogy annyit kapok: "még nem olvastam ki"...

de ilyenkor vannak mentő ötletek, de nem szabad mindenféleképp rátukmálni magunkat az olvasóra :)


24F

2017. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltűnő, mert már mindenki lefelé bambul, mint egy zombi, csak valaki a telefonjába,valaki meg a könyvébe.

Ma már az a feltűnő, ha valaki felszegett fejjel a környezetére figyel.


Amúgy én személy szerint nem mennék oda könyvolvasó csajokhoz, mert magamból kiindulva én nem szeretem, ha bármivel is megzavarnak, ha utazás közben nagy ritkán épp olvasok/telefonozok. Pont azért csinálom ezt néha, mert annyira idegesít a sok ember.

2017. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én megállás nélkül olvasok, séta közben is, és a párom is ilyen. Baromira idegesítene ha valaki leszólítana csak úgy és megzavarna. Ha leteszem a könyvet és utána nem csinálok semmit, abban nem látok problémát.
2017. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán, mivel mindegyik vagy a telefonját bújja, vagy valami könyvet.


Ettől függetlenül nyilván szimpatikusabb egy könyv, mert alapvetően nagyobb értelmet és fejlettebb személyiséget feltételez, már csak az a tény is, hogy legalább van valami ami érdekli, a többi fosbukos ikszdéhülyegyerek baromságain kívül.


A feltűnő inkább az, ha egyiket sem csinálja manapság.

2017. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Különösebben nem tűnik fel, elég sok lányt látok utazás közben olvasni. Oda meg főleg nem mennék hozzá, nem akarom megzavarni.
2017. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Haha, én a telefonomon bújom a könyvet, úgyhogy a lenézősök mellébacnak velem.
2017. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!