Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehetseges? Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetseges? Hogy lehet megallitani ezt?

Figyelt kérdés
Szoval nagyon sokat zabalok,,a baratommal eleg rosz lett a kapcsolatunk az utobbi idoben,es o haza ment egy hetre(mert egyutt lakunk) es addig nem ettem semmit nem jott hogy egyek,es viszajott es volt megint egy csipos beszolasa(hogy na nem zabaltad ki megint a hutot,csoda) es megint falas rohamom lett :( es egy csomot kezdtem enni-ugy erzem mar nem tekint nokent ram es ez zavar,lehetseges hogy ez kiatt zabalok annyit?mar egy eve,amiota kezdtek kialakulni a konfliktusok,akkor kezdett ez az eveszavar is kialakulni es felszedtem 20 kilot es azota csak eszek es eszek...mert a parom nem hajlando megbeszelni semmit de csiposmegjegyzeseket tenni(röfi,hajaska) meg ilyeneket igen...hogy tudnam tultenni magam ezen?fogyni akarok de igy nem megy

2017. júl. 9. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg szakithatnatok, ha ennyire szar minden.
2017. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
En 21L o 22F-elfelejtettem irni elnezest
2017. júl. 9. 19:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tul egezseges a sok eves de azert ha a baratod szeretne igazan nem igy viselkedne.Es ne valtozz meg senki kedveert aki szeret elfogad amilyen vagy.
2017. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
En annyira elvagyok keseredve...mar szexelni se akar velem...semmi,csak serteget...probaltam fogyni,futottam kemenyen dolgoztam...de nem ertekel semmit...
2017. júl. 9. 20:02
 5/11 anonim ***** válasza:

+20 kg...na az nem semmi O.o


lehet h vmi lelki gond miatt van.. (szakember?)

2017. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hat ha igy viselkedik tudod mi a hejes lepes ha fajdalmas is nem erdemel meg
2017. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőtöknek jobb lenne, ha szakitanatok es massal boldogok lennetek.
2017. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megéri neked, hogy tönkremenj miatta? Ha nem, szakíts.
2017. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az igaz hogy a zabálás csak pillanatnyi örömforrás és pótcselekvés. Próbálj meg helyette mással levezetni ezt, +20 kiló sajnos az már nem apró különbség.


Simán lehet az oka a szexuális vágy csökkenésének a sok veszekedés már önmagában, plusz a hízás is.


Ezt teljesen nem róhatod a párodra, mert te vagy az aki a hülyeségei miatt ezt a módszert választja minden alkalommal. Magad miatt kellene megállnod..


A dolog másik részen meg a viták, konfliktusforrások, azt meg megint csak normálisan kéne kezelni, nem kényszerevéssel, ha ez nem megy.

N

2017. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a francba ,nem ér annyit egy pasi se hogy tönkre tedd magad miatta!

Kezdj ujj életet ,szedd össze magad. Talalj valami hobbit ,sport.

Menni fog ,kitartást!!!! 😉

N25

2017. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!