Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehetséges egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetséges egyetlen pillantással "megállítani" a férfiakat, mint az Egy gésa emlékiratai c. filmben?

Figyelt kérdés
A gésák erre valóban képesek (voltak)? Mi lehetett a titkuk?
2017. ápr. 18. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,ha autóval mész és félrenézel. Elég egy pillanat és még szegénynek a szíve is megáll mikor elcsapod.
2017. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz, számítottam a poénos hozzászólásokra. :) Pedig szerintem érdekes.
2017. ápr. 18. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetetlen, bár ahhoz rohadt nagy vonzerő kell.
2017. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehetetlen megállítani a férfiakat úgy mint a gésa emlékirataiban. Már itt sem és náluk sem. Azt ne felejtsd el, hogy a film a 2.vh környékén játszódik Japánban, ahol egy elővillanó csukló, boka, nyak maga volt a megtestesült erotika. Akkoriban, ha egy gésa úgy rád nézett, az olyan volt mintha kb egy sztár nézne úgy rád, akiért odáig vagy és ábrándozol. Belátható, hogy napjainkban ez már nem működik ebben a formában. Viszont, ha tetszett a film, ajánlom figyelmedbe a velencei kurtizán címűt, ha meg nem láttad. Biztos vagyok benne, hogy az is tetszeni fog. Jó mozizást. :)

30/f

2017. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A gésák nők voltak. Ízig-vérig.


Ennyi a "titok".

2017. ápr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Spontán volt már​ ilyen, hogy az utcán szembe jött​ a pasi, egymás szemébe néztünk, és megtorpant. A haverja majdnem elsodorta, még hallottam egy "azta, micsoda szemek" motyogást, de mindketten mentünk tovább.

Direkt nem hiszem, hogy ilyet meg lehet csinálni. A filmben bármi lehetséges, amit a forgatókönyv író megálmodott. :)

2017. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Részeg férfit biztosan, de manapság nem hiszem. Max visszanéz, vagy még ritkább esetben meg is szólít, HA (!) olyan a kisugárzásod. Nálam még fiatal csitri koromban többször leszólítottak mondván "ÚGY néztem rájuk hogy..." és randizni akart... pedig tökre nem néztem sehogy, egyszerűen szép és csinos voltam (és vagyok hehe), de most már nem nézek inkább senki szemébe, hogy ne érjenek felesleges atrocitások :D
2017. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már egy gésákról szóló ismeretterjesztőben is olvastam ilyesmit, csak gondoltam, a film kapcsán többen tudhatják, mire is gondolok. :)


Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2017. ápr. 19. 11:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen "használtam" az "olyan" pillantást tudatosan először egy helyes, aranyos srácnál( nem láttam a filmet akkor még).


Aznap a srác már egy sokkal közvetlenebb, kedves üzenetet írt ( diákmunka miatt voltunk kapcsolatban csak). Korábban nem szokott...

Mondom hűha, ez annak a nézésnek tudható be.. :)


Bevallom ezt a nézést alkalmaztam egyszer amikor később suli után eladóként dolgoztam pár éve is. Egy srácnál, aki nálam vásárolt, és ő is pár perc után elhívott randira.


Az utcán meg én általában bambulok, és azt sem veszem észre ha engem néznek.( nem is igen érdekel)

De mivel párom van, így nem szívesen játszanék a dologgal, mert kellemetlen lenne a helyzet, ha itt is sikerülne. :D Ha szingli lennék, sin kipróbálnám azon, aki tetszik, de nem akarok szivatni sem senkit.


Egy pillantásnak viszont tapasztalatból mondom, hogy mai napig van jelentősége, függetlenül a ruhák kisebb méretétől, most is.

Egy elárult pillantás egy nőtől tud olyan helyzetbe hozni, ami annyira zavarba hoz, mintha meztelenül állnál valaki előtt kb.. (Olyan is volt, hogy én buktam le az illető, illetve saját magam előtt, amikor egymás szemébe néztünk, mert a reakciómmal számára- és abban a pillanatban számomra is nyilvánvalóvá vált, hogy vonzó számomra.)


Szóval igen, szerintem a mai napig ez egy ritka és jó dolog, de pont ezért szép! :)

26N

2017. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!