Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok azon változtatni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok azon változtatni, hogy a férfiak ne hozzanak zavarba?

Figyelt kérdés
Semmi bajom azzal, ha társaság előtt kell felszólalni, vagy egy fiúval kell kettesben elbeszélgetni órákon keresztül, de amint nyilvánvalóvá válik, hogy férfiként vonzódik hozzám és nőként tekint rám, nekem ott végem. Nagyon jó beszélőkém van, de volt már olyan pillanat, hogy egy szót nem tudtam kipréselni magamból. Pedig nem vagyok már tinilány.
2017. júl. 9. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
mién előbb rendszeresíteni kell az életedben a kukiba ülést és megoldódik a problémád.
2017. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, amióta szingli vagyok (egy éve) azóta valóban csak rosszabb lett a helyzet.
2017. júl. 10. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:
gondoltam:)
2017. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Élet = művészet.


Mindenen tudsz változtatni elmédben.

2017. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi baj nincs. Minden no megvaltozik ilyen esetben, s en meg nem talalkoztam olyan csajszival, aki ugy valtozott volna, hogy "kinyilik". Mert vagy az van, hogy tetszem neki, s akkor ugy all hozza, hogy nem akar hulyeseget, mondani, vagy mint utobb is tortent, nem jovok be neki. S nem akarja, hogy felreertsem.
2017. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pl. úgy, hogy úgy nézel rájuk, mintha jó barátaid lennének, és nem úgy mint potenciális jelöltre, akitől huu most félni kell.
2017. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!