Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti el tudnátok viselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti el tudnátok viselni egy olyan nőt, aki tökéletesen tisztában van a hibáival, de nem akar rajta változtatni, és úgy van vele, hogy akinek nem tetszik valami az ne nézzen rá?

Figyelt kérdés

Eddig minden exem meg akart változtatni, mondván hogy csak egy kis erőveszítésbe kerülne hogy "jobb" legyek.

Én viszont nem akarok változtatni.

Tudom, hogy lehetne jobb alakom, ha diétáznék, de én imádok enni, és nem érdekel, hogy van rajtam mit fogni. Nem vagyok kövér, mert tornázom, ha van kedvem, de vékony se nagyon.

Mindenki azt mondja, hogy menjek egyetemre, mert megvan hozzá az eszem, én viszont megőrülnék, ha irodába kéne dolgoznom. Tökéletesen érzem magam a gyárba is.

Tudom, hogy lehetnék, nagyon csinos, ha úgy öltözködnék, de én szeretek melegítőbe járni, és ha nincs kedvem sminkelni akkor nem fogok.

Talán lehetne több barátom, ha jobban megnyílnék az embereknek, de nekem nincs mit mondanom, így ha nem szólnak hozzám én inkább csöndbe maradok, és tökéletesen megelégszem azzal a két szem baráttal.

Eddig minden pasim meg akart változtatni, én viszont nem fogok változni, mert így vagyok boldog. Létezik olyan ember, aki elviselne így?

23N


2017. febr. 8. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy el tudna fogadni egy hozzád hasonló személyiségű ember. De szerintem a világon a legnagyobb hiba amit elkövetünk magunkkal szemben, hogy nem hozzuk ki a maximumot magunkból.
2017. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ismerkedj a gyarbol, azok nem fognak egyetemre kuldeni, nyugi. Mellesleg a diplomaval nem csak irodaban ucsoroghetsz es kesz :D Szerintem kicsit tulbecsulnek, akik egyetemre kuldenenek.
2017. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Én messziről kerülöm az olyan nőket, akik fennhangon hangoztatják hogy ők ilyenek és kész, nem hajlandóak semmin változtatni. Ha nem tetszik, le lehet lépni...


Én azt gondolom, amit az 1. válaszoló is írt. Magunkba kell nézni időnként, dolgozni kell mindig azon, hogy változzunk, kihozzuk magunkból a lehető legtöbbet. Vagy legalább némi hajlandóságot mutassunk arra hogy a másikért megteszünk dolgokat...

2017. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy hasonlo pasit aki nem akar valtoztatni semmin. Azt slusszpassz
2017. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Ugye tudod, hogy diplomával nem csak irodában lehet kuksolni? Pár példa: eü képzések, mezőgazdaság, szociális munka, oktatás, természet tudományok.


Egyébként egyetértek a többiekkel, keress hasonló gondolkozású férfit. De mindenképpen érdemes magadon változtatni, fejlődni, magadat jobbá tenni mert az emberi élet velejárója.

Oké nem akarsz egyetemre menni: miért nem csinálsz meg egy szakmát? Most még bírod a gyártósor mellett állást, később meg bánni fogod.


Van más kényelmes öltözék is nem csak a melegítő. Leggings és egy tunika ezerszer csinosabb, de ugyanolyan kényelmes. Sminkelni sem kell, 23 évesen eltakarni sincs mit ha csak nem vagy súlyosan aknés.


Nem kell feladni a kényelmes életet, nem kell önmagadból kifordulni, de tehetnél néha magadért a jobb életért.

2017. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
"olyan nőt, aki tökéletesen tisztában van a hibáival, ..." Nem. Az ilyen elviselhetetlen. Aki megprobálja kudarcra van itélve. Beképzelt, önelégült, buta. Kinek kellene ilyen hosszu távra?
2017. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem,hogy ha valaki meg akarja változtatni a párját,a francért van vele.Mondjuk addig nem baj,ha nem vagy egy nádszálkisasszony,amíg nem megy rá az egészségedre.Mondjuk nem baj,ha kasznyadt se vagy,mert ha megbetegszel,sokkal hosszabb idő kilábalni belőle,meg ha eltörik a lábad és gipszben vagy-vagy tök mindegy,mid törik el-,a végén bőgnél,hogy nem szúrsz több inzulint a hasadba,mert kék-zöld foltos.Szóval igazából van előny,ha van egy kevés tartalék.Az ex- pasijaid mért nem egy cicababával jöttek össze,ha olyan vékony,jól öltözött nőt akartak?Ja,hogy az elhajtotta volna őket!
2017. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem gond, de egy igénytelen (melegítő, wtf?!), merev csaj senkinek nem kell, meg olyan aki ennyire "tisztában van magával" - ergo totál beképzelt a semmire.


Figyelj, én sem szeretem, ha beleszólnak az öltözködésembe, pl., de eszem ágában sincs macinaciban flangálni, mert megtisztelem ezzel a páromat. Nem csípem ki magam, de cicanadrád, normális (ám laza) felső és máris nem toprongyosan nézek ki.

És nem vagyok ilyen nagyra magammal, mert ha neki valamivel problémája van, akkor persze, hogy próbálok változtatni, de ez őrá is vonatkozik.


27n

2017. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nehéz lesz, de én is így vagyok ezzel, ahogy te. tudom, ez nem nyugtat meg. meg az se, hogy ugyan annyi idősek vagyunk. :D
2017. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól elvagy a langyos f osban. :D Keress hasonló mentalitású férfit.
2017. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!