Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 11 év korkülönbség sok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 év korkülönbség sok? Érdemes hosszabb távon gondolkodni?

Figyelt kérdés
A lány 21, a fiú 32.
2017. júl. 10. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 32 evesen fiunak nevezed, akkor neked egy 32 eves ferfi meg sok.
2017. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok. Nekem egy olyan jó barátom van, hogy 12 éva korkülönbség. És nagyjából egyetértünk, de van amit máképp látunk. Miért? Ő már tapasztaltabb, érettebb férfi úgymond, én még fiatal egyetemista, én még másképp látok dolgokat. Szóval ez kapcsolatban még nagyobb hátrány lenne.
2017. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez elég sok, azt szokt mondani, hogy nem irányba mutatnak a " vektorok", de nem lehetetlen...
2017. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok
2017. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a gondja nem a pasasnak lesz veled ha nem forditva . Te fiatal vagy most bontakozol ki , buli , fiuk egyfolytaban korulotted , tallalsz egy korban veled levot aki szinten epitkezik meg bele szeretsz akaratod ellenere az a pasas aki meg veled van kap egy nagy pofont az elettol . Sajnos igy mukodink emberek , nem sokan vagyunk kepesek fiatalon lekotni magunkat vagy teljesen elhatarozodni . Ahogy irom engem csak az aggaszt hogy a pasi tervezni fog veled te meg ido kozben majd masba szeretsz a korodnal fogva akaratlanul illetve meg tombolnak benned a vagyak is azt sem felejtsuk el. Nem hiaba max 4-5 evig tartanak az ilyen korkulonbseges kapcsolatok , persze kivetelek mindig vannak de az a kisebb szazalek ami nem erositi a tabort. Ha ezzel a ferfival akarsz lenni akkor gondolj elore is , kepes leszel arra hogy le eld vele az eletedet vagy akar 10-20 evet eltolts vele?
2018. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!