Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez apakomplexus, igaz?

Figyelt kérdés

Valamiért a velem egyidős srácokkal csak bulizni tudok,hülyülni,de mást nem. Nem tudok pl összejönni velük,mert valahogy gyerekesnek érzem őket.

És főleg biztonságot, "menedéket" keresek egy kapcsolatban,hogy törődjenek velem és fel tudjak nézni a pasira,mint példakép és segítsen "eligazodni" az életben,nagyon érett legyen,sok tapasztalattal. Ez jön be:/. És csak 15+ a minimum korkülönbség azoknál a psiknál,akiknél úgy érzem együtt tudok lenni velük.

Apukám soha nem törődött velem, kisbaba koromtól. 2 éve egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot.

19L



2017. júl. 3. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Apukám soha nem törődött velem, kisbaba koromtól. 2 éve egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot. "


Sajnálom. :( Igen, a te eseted tipikus apakomplexus. Más apádkorabelinél próbálod azt a szeretetet megkeresni, megkapni, amit egyébként apukádtól vártál volna.


Foglalkozz önismerettel, menj pszichológushoz, ne b..szd el a saját életedet azért mert apád nem törődött veled.

Fel kell dolgoznod ezt a traumát, mert addig soha nem leszel boldog.

2017. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen, az. Remélem, segítettem.
2017. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Peóbáltam már más srácokkal is "kavarni",de nem igazán éreztem jól magam úgy.:(
2017. júl. 3. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Leírtam, addig soha nem is leszel boldog, míg a traumádon nem teszed túl magad. Pszichológus tud ebben segíteni.

Fiatal vagy még, ne akarj magadnak rosszat.

2017. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Akkor kavarj harmincas, negyvenes férfiakkal. Engem igazán nem zavar. Szerintem itt senki mást sem. Hiszen nem ismerünk. Hajrá. Sok sikert.
2017. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szegényke. 😢 Ez az. Sajna emiatt van.
2017. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kérdésed tele van az innen származó össszes szállóigével. Jó kis kamu kérdést dobtál fel...


De ha mégis igaz lenne: A leírásod alapján te is elég gyerekes vagy, így ne várd, hogy valami 30-as 40-es csávó benned az érett nőt lássa meg, mert egy kislány vagy.

Biztonságot, menedéket keresel egy kapcsolatban, magyarán szólva EGYEDÜL életképtelen vagy, mástól várod (egy párkapcsoaltban) a megoldást, hogy téged vezessen, eligazítson. Mint egy kóbor kiskutyát. Egy felnőtt ember megáll a saját lábán és nem a támaszt keresi a másikban.

2017. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a kérdés igaz...
2017. júl. 3. 23:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Simán boldog lehetsz az ilyen korú férfiakkal.

Ismerősi körben nem egy ilyen pár van, vannak, akik már évtizedek óta együtt vannak. Régen is volt hasonló a nagyszüleinknél boldogan leélték az életüket egymással.

2017. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írj
2017. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!