Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha eddig senkivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha eddig senkivel nem volt jó a szex, de aztán találtok egy olyan nőt, akivel tökéletes, kitartotok mellette? Vagy úgy gondoljátok, most már több nővel is akartok jót szexelni, hátha összejön?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 17:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és ezzel a nővel párkapcsolatban éltek, nem csak szex.
2017. júl. 11. 17:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok férfi, de ez a gondolatmenet fájdalmasan bugyuta...


Egy férfi ha szereti a barátnőjét, akkor majd csak azért dug másokkal, mert a barátnőjével jó a szex? Mivan...?! Az érzelmek, az egész kapcsolat nem számít? Csak a dugás a lényeg az egész történetben? De még annak is eléggé foghíjas, mivel te írtad, hogy másokkal nem volt jó, a csajjal igen, akkor mégis mi a kénköves pokolért dugna mással, ha egyszer nem jó velük?!

2017. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
A ferfiaknal ez csak duma, nekik mindig jo a szex, akkor is ha csak fekszel. Csak altatni akar teged ez a pasi, szerintem valami rosszban santikal.
2017. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3.: Azért nem hiszem, hogy egy pasinak elég annyi, hogy beteszi egy lyukba aztán addig mozog amíg el nem megy. Lehet rossz szex, pl ha sosem kap orált, vagy nem elégszer szexelnek, esetleg fájdalmat okoz a csaj véletlenül.
2017. júl. 11. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi egy csajozógép, akkor hozzád sem lesz hűséges vagy nem fog tovább kitartani csak azért mert jó a szex. Nem teljesen értem, hogy mit akarsz ezzel.
2017. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Mindkettő.


Miért ne kereshetnék továb ha fizikális élvezeteket kutatok, míg közben kihasználok minden alkalmat, mikor vele is tudok lenni?

Nem értem.

Szóval mindkettő.

2017. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

OOoh. Most látom... párkapcsolat.


Akkor meg nem is szexért vagyok vele. Teljesen független. Nem értem mi összefüggés... Főleg, hogy miért mennék mással szexelni, mikor van párkapcsolatom??? O.o GOndolom lány ezt nem akarja.. Szóval fogalmam sincs mi ez a kérdés. Teljesen lost vagyok.


Valami nagy gebaszok lehetnek fejedben, kérdező!!! O.o

2017. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

"Azért nem hiszem, hogy egy pasinak elég annyi, hogy beteszi egy lyukba aztán addig mozog amíg el nem megy. Lehet rossz szex, pl ha sosem kap orált, vagy nem elégszer szexelnek, esetleg fájdalmat okoz a csaj véletlenül."



Reeeengteget kell még tanulj, drága barátom.

2017. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha fajdalmat okoz a csaj, az altalaban a pasi hibaja, mert o nem eleg turelmes, hogy addig izgassa a csajt, hogy nedves legyen. Ritka eset, amikor alapbol nem nedvesedik elegge a lany.

Szerintem nekunk amugy nem kiemelkedoen izgalmas itthon a szexualis eletunk, csak olyan atlagosan rendben van, de egyikunk sem keres mast, mert ennel tobbet er a kapcsolatunk osszesegeben, hogy egy ilyen miatt felrugjuk.

2017. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!