Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy 28 évesen nem akarok barátnőt?

Figyelt kérdés

2017. júl. 11. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tekintsd át az elmúlt 28 éved és válaszold meg magadnak
2017. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jártam oviva, általános suliba, majd középsuliba, plusz techikusira 2 évet


10 éve vagyok az első munkahelyemen, vettem egy lakást, jártam Amerikában, saját kocsim nincs.


ez idő alatt barátnőm nem volt, de kb 10 csajt már megdugtam életem során.(mondjuk ők akartak engem)

közben sosem éreztem azt hogy Gizikétől vagy Juditkától többet akarnék.


Fiatalabb koromban nem ittam utáltam a piát, majd utánra rászoktam, most ismét leszoktam.

Mindenkitől azt hallom hogy velem valaki nagyon jól fog járni. Nem szeretek fölöslegesen beszélni, nem vagyok pratiállat, szeretek titkot tartani. Kevés emberben bízom.

Mondjuk nem tudom miért, sosem vert át még senki semmilyen téren.

2017. júl. 11. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű: mert még nem találkoztál azzal a nővel aki megérint külsőleg és ami fontosabb belsőleg. Akkor meg fog benned változni ez az állapot.
2017. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki, Kérdező!!! Van fogalmad arról, mennyi csalódástól, pofáraeséstől, idegösszeroppanástól kímélted meg magad? Ó ha te azt tudnád! RENGETEG pasi van, aki azonnal bármikor szívesen cserélne veled, el se tudod képzelni, mennyire jó dolgod van.

Én is szívesen cserélnék veled.

2017. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!