Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha a barátnő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a barátnő nem tud kaját csinálni?

Figyelt kérdés

A barátnőm ehetetlenül főz.

Mindent több recept alapján csinál, továbbá telefonálgat az ismerőseinek.

Mindig az a vége, hogy ülünk a kaja fölött, és röhögünk.

Fogyókúrának mondjuk jó.

Csak akkor van emberi fogyasztásra alkalmas étel, ha én csinálom vagy kint eszünk.

Nem hajlandó főzőtanfolyamra menni, pedig már azt is felajánlottam, teljes egészében állom a tanfolyam díját. Mondjuk sajnálnám is az oktatót.


2017. júl. 12. 22:56
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Van egy bátyja, az is megijed, ha a barátnőm ír neki, megmaradt a kaja, a hűtőben megtalálja majd.
2017. júl. 12. 22:58
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
Miért neki kéne főzni? Főzzetek együtt, majd belejön, és utána főzhettek felváltva.
2017. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg főzz te. Mellesleg kétlem, hogy ehetetlenül főzne, csak finnyás vagy. Haza lehet költözni anyádhoz nyugodtan.
2017. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ja és imádja az ételfestéket, mindent amit lehet, befest. Pl. kék tojásrántotta. Legalábbis tojásrántottának szánja, de takonyszerű az állaga, és íztelen. Vagy szivárványszínű lekvárostészta, de olyan mint a víz.
2017. júl. 12. 23:00
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha te tudsz főzni, akkor miért nem tanítod meg? Elképzelni sem tudom mit lehet elrontani ennyire, hogy ehetetlen vmi. Mert oké, 1X elrontja, de legközelebb máshogy csinálja és akkor nem kéne sz.rnak lenni
2017. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Pedig ehetetlen, nem vagyok finnyás, így is mindig beleeszek. Ő se eszi meg, se a bátyja, a nagy része mindig kuka. És néha muszáj neki, ha este 9-re érek haza.
2017. júl. 12. 23:01
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
pláne egy rántottál elrontani? Én natúran eszem, csak só és bors van rajta, de még sosem volt ízetlen, ha rak bele hagymát, kolbász szt, akkor lehetetlen elrontani. Azért takonyszerű, mert még nyers, mond neki h ezt még tovább kell a tűzön hagyni
2017. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát tojásrántottát pl. ha már említettem, már nagyon sokszor csinált. Mindig változtat a recepten, de egyszer sem lesz finom.
2017. júl. 12. 23:02
 9/26 A kérdező kommentje:
Pedig tehetségesen rajzol, fest, szóval más művészetekhez van adottsága, csak a konyhaművészethez nem.
2017. júl. 12. 23:04
 10/26 anonim ***** válasza:
35%

Miért, este 9 után letörik az ujjad, ha te főzöl? xd

A barátom éjjel 11-kor is képes nekiállni főzni. Te nem férfi vagy, csak kisfiú.

2017. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!