Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? Várjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Várjak még a vallomással, vagy próbáljam meg kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik, hogy voltam egy buliban. Ahol megismertem, egy fiút, közös ismerősök révén. Én rá az első pillanattól fogva úgy tekintettem, mint egy pasira aki bejön nekem, de ezt valami oknál fogva nem adtam a tudtára. Egyre többet kezdtünk el beszélgetni. Naponta 3,4 vagy akár 5 órát is beszélünk telefonon. Mondjuk úgy hogy összehaverkodtunk. Egyre többet megtudtam róla, azt is, hogy egy hónappal ezelőtt szakított a barátnőjével(2 éves kapcsolat volt). És hirtelen a jó barát szerepében találtam magam aki vigaszt nyújt az ő összetört szívére. Ő szakított, de ugyebár normális dolog,hogy az ember 2 éves kapcsolatot nem tud egyik napról a másikra elfelejteni. A probléma viszont ott kezdődik, hogy bennem megmozdult valami. Többet szeretnék tőle mint barátság. De nem tudom hogy mi tévő legyek, hogy hogyan álljak elé ezzel, vagy egyáltalán mondjam e el neki. Egyre nehezebb részemről ezt titkolni,de a barátságról sem szeretnék lemondani, ha netalán elutasítana. Sajnos a viselkedéséből nem tudtam túl sokat leszűrni... Néha így bókol, célozgat, viccel, mintha valami benne is megmozdult volna. Néha viszont olyan velem, mintha a legjobb FIÚ barátjával lenne épp. Teljesen tanácstalan vagyok. 19/L

2014. jún. 8. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Óvatosan kérdezd meg tőle, hogy bejössz-e neki?

Meg hogy jobb már neki úgy, hogy kibeszélte az exét?

Így, hogy vagy neki, hamarabb elfelejti az exét, és ott leszel neki te.

Dehogy verd ki a fejedből, légy ügyes.

2014. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) hát megpróbálok valamit... De elég nehéz bármilyen formában előállni ezzel... :/
2014. jún. 8. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy nincs-e kedve találkozni. Szerintem ő is jóval óvatosabb, mert mondtad, hogy te segítesz neki túltenni a kapcsolatán és nem akar elveszíteni téged -->> fontos vagy neki
2014. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szoktunk mi találkozni... 2 napja voltam is nála, hülyéskedtünk, birkóztunk, tényleg mint a legjobb barátok...de hát én többre vágyom... :/
2014. jún. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!