Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a srác, távkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Envagyokeen kérdése:

Tetszik a srác, távkapcsolatban van. Hogyis legyen?

Figyelt kérdés
Ez most kicsit hosszú lesz, de nagyon hálás leszek neked kedves olvasó ha veszed a fáradságot és elolvasod, illetve válaszolsz. Van egy nagyon jó barátom, aki munkatársam is, nagyon jóba vagyunk. Neki van 2 barátja, akikkel szintén alkalmam van és volt együtt lógni. Az egyik sráccal kavartunk forma, de nem lett belőle semmi, barátnője is lett az elején nagyon rosszul viseltem, de már nincs semmi, ettől még normálisan tudunk beszélni ha épp egy társaságban vagyunk vagy hasonló. Viszont ott a másik srcá akivel elég durva helyzetbe kerültem, mivel ő rá is 100% ba barátként tekintettem, és igen, vannak fiú barátaim akikkel kizárólag barátok vagyunk és ezért tudok hinni az iylesmibe, szóval a lényeg hogy vele a zene által főleg, de a sok közös hülyeslég meg együtt töltött idő miatt elég közel kerültünk. Elmesélt nekem bizalmas dolgokat, amiket a barátainak nem, én rá is érdeztem pl hogy miért, azt mondta nm tudja, olyan bizalmas vagyok. Ő távkapcsolatban van, de épp hogy kompromitáló dolgokról beszélt velem a kapcsolatára tekintve, és mondtam neki hogy rendet kell tenni, nem csinálhatja magával ezt és a másikkal sem. Kezdtünk egyre közelebb kerülni és együtt mentünk dolgozni másnap ahova én csak beugrósként voltam, aznap este csókolóztunk. Persze én bepánikoltam mert nme akartma hogy emiatt elromoljon a barátságunk, másnap nem is beszéltünk erről de nem is volt feszkó. ezt még oké ugy ahogy lehet tekinteni meg nme történtnek. Lehet követ dobni rám, legőszintébben elmondom hogy egyáltalán nem számitottam részéről iylen fajta közeledésre, nagyon meglepett és összezavart. Ezután nem hogy eltávolódtunk volna, hogy mégis meghúzzunk egy határt, hanem még inkább keresett, bejött oda ahol dolgozom, holott a barátja nem velem volt egy váltásban és jóformán nem telt el nap h ne irjon facen vagy ne talizzunk. Utána megint volt egy incidensünk, azután se bszéltünk. nEM, nem feküdtünk le se semmi iylesmi csak együtt ölelkezve aludtunk. Tudom, és nem, nem tartom helyesnek. Én voltam gyenge, nem kellett volna hagyjam hogy sodródjunk az árral. A lényeg hogy volt nála egy hetet a barátnője, nem igazáb beszéltünk akkor, utána megint ő irt, keresett, én azért nem mert próbáltam kizárni ezt az egészet és tudatositani hogy baátnője van és ez igy van rendjén, ami történt történt, maradjunk meg jóba s kész. Csakhogy még mindig mindennap ir, meg találkozunk és ez már nekem nem jó, mert amennyire nme számitottam arra mikor megcsókolt, arra se számitottam hogy belééesek, mivel sok közös van bennünk meg van egy pár élményünk, együtt fagyiztunk, buli azaz tánc (mindeketten tánc talpúak vagyunk), zene (ami nekem egy olyan faktor hogy nagyon összeköt az emberekkel ha épp ugy van), aludtam nála egyszer! úgy hogy semmi nem volt nem is ölelkeztünk csak ott voltam, néztünk vidiket semmi extra. Nem akarom én azt bizonygatni hogy akkor tetszem neki avagy sem, vagy mit érez, mert ha valki akar tőled valamit vagy tetszel neki annyira, akkor (sajnos nem sajnos) ott hagy más embereket miattad. A kérdésem inkább az lenne hogy miként cselekedjek hogy ne sérüljek épp annyira, és meg tudjam őrizni valamennyire a barátságunk, és főleg hogy lehetséges szerintetek hogy ha pl most 3 hétig nem talizunk mert én hazamegyek más városba hogy utána kicsit apadna bennem amit érzek? Nagoyn nagyon köszönöm előre is a válaszokat! 21/L
2017. júl. 13. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

„Az egyik sráccal kavartunk forma….Viszont ott a másik srcá akivel elég durva helyzetbe kerültem, mivel ő rá is 100% ba barátként tekintettem, és igen, vannak fiú barátaim akikkel kizárólag barátok vagyunk és ezért tudok hinni az iylesmibe…. Aznap este csókolóztunk….”


Bocs az őszinteségért, de te vagy az élő példa arra, hogy férfi és nő között nincs barátság. :D

2017. júl. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Állj, és ne tovább.

Szakitson, aztán hajrá!

Vagy, ha nem akarsz vele osszejonni, mondjuk ne logj vele állandóan, ne aludj nála... Stb.

Bejossz neki, ez nem kérdés.

Valszeg ő is orlodik, de nem próbálkozott be eddig komolyabban.

A jelenlegi helyzet senkinek nem jó, vagy vedd takaréklangra a kapcsolatotokat, vagy szakitson, és legyen veled.

Állj a sarkadra, ne sodrodj!!!

2017. júl. 13. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!