Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, aki bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki bár szégyenlős, félénk mer kezdeményezni egy neki tetsző nőnél, vagy a szótlanság, leblokkolás visszafogja?

Figyelt kérdés
Esetleg, ha látja a nő érdeklődését félre tudja tenni a félelmét és meg meri szólítani?

2017. júl. 13. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, sok.


Igen, esetleg ha látja a nő EGYÉRTELMŰ érdeklődését (nem azt ami csak a nőnek egyértelmű, mert ő tudja hogy érdeklődik...), akkor legyőzi a félelmét.

2017. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És olyan is van aki még így sem, aki arra vár, hogy a nő szólítsa le, vagy ennyire nem lehet gátlásos egy férfi?

Direkt férfit írok, mert nem tini, bár lehet oda való kategória:)

2017. júl. 13. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Én régebben bátortalam voltam, bár kezdeményezni ugyanúgy mertem.

Persze még nem volt barátnőm, de na, azért a válaszom csak releváns lehet.

2017. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyértelműen jelét adja hogy tettszem neki, és ő is bejön nekem akkor azért lépek, pedig én is félénk vagyok.
2017. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyapám volt ilyen anno. Igaz az ő történetük számomra elég romantikusan hat, és tényleg tipikus "csúnya, de okos férfi összejön egy szép és okos nővel" történet.


De ez 1957 körül volt, most pedig 2017 van.

2017. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!