Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csendes lányként hogyan pasizzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes lányként hogyan pasizzak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon szimpatikus, de nekem a beszélgetés sohasem volt az erősségem, emiatt félek, hogy unalmasnak tart. Általában 4-5 mondatban össze tudom foglalni a mondandómat. Ha megkérdezik, hogy "mizus?", arra nem igazán tudok mit felelni, csak annyit, hogy "elvagyok", "semmi extrém".

Egyébként lelkizni, mélyen beszélgetni azt nagyon tudok. Már kiöntötte nekem párszor a szívét. De az ilyen hétköznapi csevegések nagyon nem mennek. Egyszerűen nem jut eszembe semmi, vagy pedig pár mondatban összefoglalom, mi történt velem. Poénkodni sem tudok.

Próbáltam már változni, de az nagyon bénán sikerült. Nem tudom megerőszakolni a személyiségem.



2013. ápr. 5. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is csendes vagyok. SOHA ne próbálj meg megváltozni, majd valaki elfogad olyannak, amilyen vagy. A netet tudom csak javasolni kb. 20/F
2013. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális vagy. Intelligens ember nem locsog, hanem röviden közli a mondandóját. Fogsz találni hozzád illő intelligens férfit, akinek hasonló adottságai és igényei vannak.
2013. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Figyelj ha a srác szokott veled beszélgetni akkor próbálj meg egy olyan témát feldobni ami mindkettőtöknek nagyon tetszik pl.: sport, egy könyv vagy egy olyan foglalkozás amit mindketten szívesen csináltok. Ez mindig sikerül és is csendes lány vagyok és már pasim is van ennek köszönhetően.
2013. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ugyan ez vagyok fiúban. Próbáltam csajozni, de vagy akinél próbálkoztam vagy rosszul csináltam, de eléggé félresikerült.
2013. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!