Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondtatok mar le randit azert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtatok mar le randit azert mert feltel hogy nem vagy eleg jo hozza?

Figyelt kérdés
2017. júl. 13. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam le soha és főleg ilyenért le sem mondanám. Amúgy nálam, ha első randi és lemondja valaki nincs már másodikra esély :) Ja és mielőtt rám írnátok többen F vagyok :D
2017. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy valakihez nem vagyok elég jó?-Max.valamiért olyan,különbség van kettőnk közt,ami megakadályozná egy normális párkapcsolat kialakítását.
2017. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon régen kb 19 éves lehettem amikor volt ilyen. Akkor igazából túl jónak és szépnek indult minden és egyszerűen beparáztam az egésztől, annak is az volt az oka mert féltem attól hogy mégsem vagyok neki elég jó, és lehet csak játszana velem, egyfajta megalázástól tartottam leginkább. Persze a randit is úgy mondtam le hogy kitaláltam valami jó kifogást, és bár ennek ellenére a lány akarta hogy tegyük át máskorra a randit, végül kiderült az amit biztos forrásból tudtam meg hogy a lány is attól félt hogy ő nem lesz elég jó hozzám és ezért mondtam le a randit és azért akart második esélyt hogy bizonyítson nekem. Amikor ezt megtudtam akkor mondtam igent a második randira, úgy voltam vele hogy talán mégis jár neki egy esély. Végül amikor már elég jól megismertük egymást akkor jöttünk rá mindketten hogy nem illünk igazán össze, maximum haveri alapon.
2017. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Randit még nem mondtam le ezért, de szakítottam hasonló okokból. A srác jóval gazdagabb volt nálam és az a fajta, aki szeretett is felvágni vele. Állandóan kisebbségi érzetem volt mellette, így jobbnak láttam, ha nem erőltetem ezt a dolgot.

Néhány hónap múlva összejött egy olyan lánnyal, aki sokkal jobban illik hozzá, szóval jó döntés volt.

21/L

2017. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!