Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresett?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki már ismét az exével van. De velem nagyon jóban -volt- van. Amióta összejöttek, azóta nem írtam neki, mégis keresett most. Azelőtt már csókolóztunk is, nem kellett sok, hogy összejöjjünk, de még mindig szerette a drágalátos ex paliját, hiába egy sz4r az egész kapcsolatuk, ahogy van. Szegény még gyerek fejjel gondolkozik, mondta, hogy tudja, hogy LEHET, hogy hibát követ el azzal, hogy összejön vele ismét, de még fiatal, tanul majd belőle. Aztán volt egy kisebb beszélgetésünk, ahol azzal magyarázta a történteket, hogy köztünk lehet úgysem működött volna stb, annyit mondtam neki, hogy "Mindketten tudjuk, hogy most ezzel csak nyugtatni akarod magad.." Nem tudott rá válaszolni, aztán mondtam, hogy, ha akar valamit, beszélgetni, írjon, persze erre azt mondta, hogy nem szokott írogatni senkinek. Erre egy hét sem telt el és írt is. Amíg nem jöttek össze a csávójával, addig minden percben írogatott, már volt olyan is, hogy szóvá tette, hogy miért nem írok, megint leléptem/itthagytam. A legszebb, hogy tudom, mivel mesélte egy barátnőjének, hogy rosszul érzi magát, hogy kitolt velem és az exével jött össze. Esélyes, hogy talonban akar tartani, ha rosszul sülne el a kapcsolatuk? Miért keresett? Hogy vagyok, mi van velem? Ezeket kérdezte igazából, pedig azt mondta, hogy nem fog írni.
2017. júl. 13. 15:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Amikor már ismét együtt voltak, egyszer még voltunk egy közös helyen, ahol senkivel sem beszélt, telefont nyomogatott, hallgatott, aztán hazafele úton mellettem ült, énekelt, a szája be nem állt, csipkelődött, folyamatosan érintkezett. Tudom, hogy bejövök neki, de mégis szereti az exét, ha összejött velem.. Nem tudom mit foglalkozok vele, de miért keresett akkor, ha nem én kellettem?
2017. júl. 13. 15:56
 2/3 A kérdező kommentje:
Sírdogált kicsit, hogy nem bízik az exébe, csak reméli, hogy nem lesz baj, mert azóta is derültek ki dolgok.. :D Nem lesz ez hosszú kávé.
2017. júl. 13. 22:08
 3/3 anonim válasza:

Biztos, hogy vonzódik hozzád:)

De vak és szerelmes. Szerintem úgy van vele, hogy te úgyis ott leszel neki, ha az exe csinál valamit. Igen kicsit csak tart egy lehetőségnek. Azt ajánlom hogy lépj tovább és keress egy olyan lányt akinek nem csak második vagy hanem megbecsül és szeret. :))

2017. júl. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!