Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hónapok óta dugom a főbérlőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta dugom a főbérlőmet, most a férje keresett telefonon szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Mar tobb honapja lakok abba a tok jo lakasba egyetemistakent tok olcson megkaptam es hat szerintem az sem volt veletlen, hogy pont nekem adta ki. Mar az elso heten athivtam mert gond akadt a zarral es kulcsokkal aztan mikor atjott es beszelgettunk hat egybol levagtam, hogy benne lenne szoval terelgettem a temat a szex fele es megcsokoltam, o vissza es hat megtortent. Azota hetente jon egyebkent az anyam lehetne de nagyon csinos a korahoz kepest es jofej meg aranyos no. Regota vagytam egy erettebb nore szoval iszonyatosan elvezem a szituaciot, mellette van meg egy gimis csaj akivel osszejarunk szoval idaig nagyon jo volt az eletem, a szex vele a legjobb.

Viszont tegnap nem o hivott hanem a ferje akivel meg SOHA nem beszeltem es talalkoztam hogy akkor most o jonne korulnezni. Hirtelen nem is tudtam mit mondani mondtam hogy oke rendben, hogyhogy most o jon? Aztan mondta, hogy igy alakult. Majd vasarnap akar atjonni. Szerintetek lebuktunk? Meg akar verni vagy mi? Nagyon parazok hogy mi lesz, nagyon hianyozna a foberlom az eletembol mert tenyleg tok sokat dumalunk tok jo fej es nagyon szexis no, duci de rohadtul formas nagyon bejon. Raadasul nagyon nem szeretnem ha kiraknanak a lakasbol vagy tobbet kellene fizetnem. Kerestem ot is telefonon de nem veszi fel mar tegnap ota :///


2017. febr. 9. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Ciki.
2017. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerezz be síkosítót!
2017. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De most komolyan mivan mar??? Nagyon ideges vagyok.
2017. febr. 9. 17:33
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Ő is szexelni akar :D
2017. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha tudsz, beszélj a nővel, hogy mi a helyzet.

Amúgy meg nem hinném, hogy meg akarna verni, azért azt kicsit filmes túlzásnak érzem. De ha tudja, hogy mi a helyzet, akkor lehet, hogy el akar beszélgetni vagy kihajítani. Én a helyében nem téged, hanem a feleségemet hibáztatnám.

Amit mindenképp megtennék a helyedben, az az, hogy felvenném telefonnal az egészet. Mikor jön, legyen bekapcsolva a hangfelvétel, hogy legyen valami a kezedben, ha esetleg valami gáz lenne.

Jobbat nem tudok. Edd meg, amit főztél, pajtás :D

Majd írj, hogy mi volt, kíváncsi vagyok!

2017. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
megírtad már a házidat?
2017. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Bence_ ***** válasza:
64%

Lehet, hogy a neje :) nem ér rá.

Hívj át pár havert. Beszélgetni akkor is tudtok de ha baj van segítenek.

2017. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Szergej55 ***** válasza:
57%
Azt, hogy kevesebbet kamuzz gyakorin.
2017. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Edd meg amit foztel? Hat nemtudom ki mondott volna a helyembe nemet egy szep arcu csinos 50-es nonek hatalmas dekoltazzsal. Aki raadasul a foberlo szoval ertitek. Ha ilyen akkor siman megcsalhatta mar massal is a ferjet bar mikor en kerdeztem akkor azt allitotta, hogy nem csalta meg meg. Az is aggaszt hogy mi lehet vele mert en tenyleg nagyon megszerettem ot. A ferje amugy ertelmisegi nem melosok es hat eleg sok penzuk van. En sem hiszem hogy meg akarna verni legalabbis ha nekem akar jonni akkor hajra mert en nem fogok olbetett kezzel hajolni a pofonokert. Az a legfontosabb hogy ne dobjanak ki a lakasbol aztan hogy a nocivel meg talalkozhassak. Tuti tudja. Most komolyan mas miert miert akarna jonni? Folyton ezen agyalok.
2017. febr. 9. 17:43
 10/17 anonim ***** válasza:
de sok időd van komám, kezdek irigykedni...
2017. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!