Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felszínesnek számít az ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínesnek számít az ember, aki a külsejével törődik, illetve javítani akar rajta?

Figyelt kérdés

Frizura, test alkat, ruházat, szőrzet ápolásra gondolok.


A GYk.hu-n biztos annak számít. :)


2017. júl. 14. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez baromság, miért lenne az? Inkább igényesség és megtisztelsz másokat is a megjelenéseddel, hogy igényes vagy...
2017. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a felszínesség,ha valaki csak a kinézetet nézni és ő maga is csak abba fektet energiát.
2017. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor felszínes vagyok.


26N

2017. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Ez baromság, miért lenne az?"


Ezen az oldalon minden ehhez hasonló az. :)

2017. júl. 14. 10:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor vállalom, felszínes vagyok. 😂
2017. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én még csak fél felszínes vagyok. :) Nem rég vágattam új frizurát, és a szőrzet ápolása is rendszeres nálam.

Test alkat, ruházat még hátra van.

2017. júl. 14. 10:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Remélem az nem felszínességre vall,ha elkezdtem futni,hogy fittebb legyek. F#k logic.


19/L

2017. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor, ha CSAK azzal foglalkozik, es tobbre tartja a kulsot, mint a szemelyiseget.
2017. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem felszínesség. Az ott kezdődik, hogy leragad a megjelenésnél, nem akar mélyebbre látni. Nem az a fontos neki, hogy mit mond valaki, hanem csupán az érdekli, hogy hogy néz ki, tetszik-e a szemének.

Furcsa, engem érdekelnek a színek, formák, a harmónia, érdekelnek a különféle divatirányzatok, szépérzékem is van, de nem érdekel mégse, hogy ki hogy néz ki. Maximum érdekességképpen, semlegesen, hogy xy-nak nem áll jól a vörös haj, a sötétbarna jobb lenne, de egyébként leszarom, milyenre festeti a haját, nem ítélkezem. Szerintem jó, ha valaki tudja, mi áll jól neki, de nem kötelező tudnia.

Külső és belső összefügg, nem jó kizárólagosan az egyikre koncentrálni.

2017. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!