Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek találkozni a páron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek találkozni a páron édesanyjával, mert szégyellem a munkámat?

Figyelt kérdés

Jelenleg takarítóként dolgozom, nem volt más hirtelen, a pénz meg kell.

Én nem nézem le a takarítókat, sőt, de kétlem, hogy ilyen lányt szeretne az egyszem fia mellé. Nagyon félek vele találkozni.



2017. júl. 14. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:

egész életedben takarító akarsz lenni?

te is tudod, hogy most itt tartasz, de vannak céljaid, többet akarsz ennél és ezt is elmondhatod, hogy most itt tartasz és mik a terveid...

ma meg nem értem mi a gond a takarítókkal, egyesek elég jól keresnek vele MO-n is (nem svájci "takarítókra" gondolok)


inkább mutasd meg az előnyös tulajdonságaidat és mesélj a jövőbeli terveidről és ne azon aggódj, hogy most épp "csak" takarítasz

2017. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
A munka sosem szégyen.
2017. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Loketion ***** válasza:
ha dolgozol azt ne szégyelld!!! Egyenesen állhatsz elé... amíg becsületesen keresed a kenyered legyél rá büszke... ha 2 forintot ha 10 milliót keresel
2017. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell szégyellni, azt kellene szégyellned ha segélyeken meg másokon élősködnél. Az első munkám konyhai kisegítés és takarítás volt vegyesen. Most a saját irodámban ülök és stabil anyagi hátterem van,építem folyamatosan a jövőm. Az a lényeg, hogy ne ragadj le ezen a szinten, hanem próbáld magad képezni és előre lépni.
2017. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Higiéniai menedzser vagy, ha kérdezi. Ennyi. Amúgy nem szégyen, a munka nemesít.
2017. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor jobban félnék a helyedben,ha évek óta közmunkából tengődnék.
2017. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A legrosszabb ***** válasza:
100%
A legalja munka sosem volt megbecsülve. Azért kíváncsi lennék az emberiségre úgy 100 év múlva, ha ennyi ideig senki nem ürítené a kukákat és senki nem végezne karbantartást a szennyvízhálózatban.
2017. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szégyen ,ha valaki dolgozik. Az a szégyen , ha emiatt lenéz.
2017. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dolgozol, ami eleve jó. Szerintem sokkal fontosabb az, hogy vannak-e céljaid, vannak-e kilátásaid, ambícióid.
2017. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A tisztességes munka soha nem szégyen!!!

Az anyós meg azt gondol,amit akar...

Én sem vagyok katolikus,otthon ülő,három gyereket nevelő feleség... :)

2017. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!