Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyel ha ilyen szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyel ha ilyen szerelmi bánatom és csakódásom van?

Figyelt kérdés

Egyszerűen élni nincs kedvem, egy senkinek tartom már magam, nem kellettem annak akiért én mindent megtettem volna. Csak rá tudok gondolni, ki sem megy a fejemből egy percre sem miközben neki már lehet eszébe se jutok. Nem voltam neki elég jó és ez a tudat folyamatosan gyötör.

Nagyon nagyon magam alatt vagyok, kérlek adjatok valami tanácsot :( Mit tehetnek, nektek mi segített ha mar éreztetek hasonlót? Én még egy fiú iránt sem éreztem ilyet soha, se ilyen erős érzelmeket se pedig ilyen fajta gyötrő fájdalmat :(


2017. júl. 14. 21:22
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdés természetesen úgy hangzik, hogy mit tegyek?
2017. júl. 14. 21:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom jó kérdés,hasonlóvszituba vagyok
2017. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy éve én is ebben a helyzetben voltam. Nem könnyű. Nem voltunk együtt, de együtt éltünk, mivel nem tudtam hova menni kb 2 hónapot. Egy rémálom volt. Elment nyaralni a családjával, addig egyedül voltam. Mivel nem láttam nap, mint nap így kezdtem egyedül is jól éreztem magam. Találtam hobbyt, albérletet is (igaz költözni ő segített, mikor hazaért). Miután elköltöztem megismertem valakit, akinek szimpatikus voltam és elhívott sörözni sétálni stb. Az exem megtudta, nem esett jól neki. Kb két hétig küzdött, mire visszafogadtam. Azóta is nagyon boldogok vagyunk és már az eljegyzés, esküvő is tervben.


Nem tudom mi történhetett köztetek, remélem, hogy meg tudjátok valahogy oldani. Addigis találj valami elfoglaltságot és igyekezz a barátaiddal/ családoddal lenni, ne légy egyedül

23L

2017. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tessék nyitott szemmel járni, jönni fog aki úgy oda lesz érted, ahogy Te voltál a kérdésben szereplőért. :)
2017. júl. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!