Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy úgymond hivatásos nő belemenne ezekbe a feltételekbe?

Figyelt kérdés

Igen, kezdjük a szokásos körökkel, tudom, szánalmas meg minden, de mivel hamarosan távozom az árnyékvilágból, nem szeretnék szűzen távozni.


És igen, undorító is, de ez jutott. Pillanatnyilag nem vagyok olyan helyzetben, hogy az erkölcsiséggel foglalkozzam. Azt persze sajnálom, hogy a szerelem élményét már nem fogom megismerni (több kapcsolat után sem), de ez így alakult.


Arra gondolok, hogy lehetséges-e, úgy lennem végig, hogy álcázom az arcom (nem büszkeségből, hanem pont fordítva azért, mert szörnyű gátlásos vagyok a rondaságom miatt). Kalap, paróka, élethű műorr, nagy napszemüveg, alkalmi bajusz, szakáll, pajesz, sál az szám előtt. Nem megy úgy, ha elképzelem azt, hogy hogy nézhetünk ki közben és tudom, hogy ronda vagyok, de ha így akkor már csak furcsa.


Megszólalni sem kívánok (utálom a hangomat, aránytalanul mély és remeg, ha izgulok valamiért). Csókolózni sem.


Sőt, igazából a ruházat amit viselnék az egy bő köpönyeg vagy csuklyás lepel, hogy ne nagyon látszódjék az alakom sem (testem amorf), illetve a kövérségem sem (igaz fogyok, de mire lefogynék, addigra kénytelen vagyok meghalni, mert az életem nem tartható fenn tovább).


Ezek elfogadható feltételek?



2017. júl. 14. 23:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Voltál már hivatásosnál? Ők is emberek, úgy is, sőt Nőként kell velük bánni, de tudják hogy az a szex az nem róluk szól. Izgalomba hoz és tulajdonképpen dolgozik rajtad ha ennyire le akarjuk egyszerűsíteni a dolgot.

Te leteszed a "munkadíjat", mosolyogtok egyet egymásra és viszlát.


Ja, hogy ilyen dolgokból, mint egy elmozduló maszk, ekkora gondot csinálnál? Ha azt kéred, hogy lovaglóban csinálja, akkor nem sokat mozdul a fejed. Hátulról (kutyapóz) meg aztán főleg nem. Egyik, aztán másik és úgyis "végzel".


"Legutóbb 15 pontból álló leírást adtam a problémákról"


Nem tudom mi szerepelt a papíron/listán, de ha már a "megfejtések", azzal nem szerzel jó pontokat.

Tudod mit utál a legtöbb orvos? Ha úgy kezdi a beteg, hogy az interneten olvastam. A második ilyen dolog az öndiagnosztizálás.

Ez az ő szakmájuk: szeretik csinálni a legtöbben, de ha valaki meg akarja mondani mit és hogyan, attól könnyen elromlik a hangulat.

Szóval nem az kell, hogy odamenj azzal, hogy mit diagnosztizáltál magadon, hanem a problémáidat kell elmondani, aztán majd arra hozza az orvos a megoldást.

A helyi háziorvosunk azt szokta némileg ingerülten mondani a páciensnek, aki úgy jön be, hogy ez a diagnózisom, hogy "egyenlőre még én rendelek"...

De hasonló a túlzott betegségtudat is.


(folytatnám a beszélgetést, de reggel 6-kor kelni kell, menni dolgozni)

2017. júl. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Bukósisak/szopóállarc/símaszk

30/f

2017. júl. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen egész fejet takaró maszkok is, nem csak a zsinóros bazári. Veszel valami Frankenstein szörnyéset, hosszú pólót és megmondod a csajnak hogy sötétben, hátulról akarod csinálni. Ezek nem extrém kérések, inkább csak fura extrák, biztos lesz olyan prosti aki rábólint. Fontos hogy legyél kedves vele, ő is ember, és akkor megértőbb lesz a kívánságaiddal kapcsolatban. Viszont előre beszéld le vele mindezt, ne élesben hallja először mert akkor lehet hogy elmenekül. Sok sikert!
2017. júl. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Drága öregem!

Annyi bátorság nincs benned, hogy elmenj egy urulógushoz vagy megdugj egy ku.rvát, de öngyilkossághoz majd lesz?!

Jajj, hagyjuk ezt már!

A jelmezes ökörség helyett keress egy normális ku.rvát! Van olyan oldal, ahol a kuncsaftok írnak tapasztalatokat. Olyan csajt keress, aki beszélget, kedves, stb. Elmész hozzá, és elmondod, hogy eddig miért nem jött össze, mit szeretnél, stb. Meg fogja oldani! Legfeljebb visszamész hozzá még párszor, hogy összejöjjön az első jó szex is.

Legelőször a részleges fitymaszűkületed mutasd meg egy hozzáértő dokinak.


Egyébként elárulom: tökéletesen mindegy, hogy szűzen halsz meg, vagy egy pocsék szex után egy olcsó prostival.

2017. júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Elarulok egy par titkot:

1. Nem mindenki gyönyörü szex közben. Pl. en tutira szarul nezek ki, biztos grimaszolok... Eddig az összes pasi, akivel voltam szinten nem volt tul fotogen allpotban. Eddig meg senkit sem erdekelt. A szex nem arrol szol, hogy jol nezzünk ki közben.

2. Ha edzel es nem fogysz, sz@r a taplalkozasod. Irj privit, ha komolyan gondolod, ebben segitek.

3. Kronikus önbizalomhiannyal nem orvoshoz kell menni, hanem pszichologushoz. Nekem is volt, sokat segitett a terapia. A pszichologus nem ir gyogyszert, hanem beszelget veled.

4. Elarulom azt is, hogy nem mindenkinek ugyanolyan az izlese. Van aki szerint Bela jol csokol, vagy aki szerint szarul. Mivel nem latunk bele a masik fejebe erdemes kommunikalni, visszajelezni, hogy nekem mi a jo. ( Ezert nem ertettem soha azokat akik inkabb elviselik a szar szexet, minthogy szoljanak a masiknak mi is kene nekik). Szoval nem feladni kell, hanem fejlödni.

Na remelem felnyitottak a szemeid a vilagmegvalto titkok, amikröl meg tuti nem hallottal...Pff csak sirni meg magadat sajnalni könnyebb.

2017. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Na most nézzük sorban:


#11


Akkor engem utálnak az orvosok, mert majdnem mindig megmondom, hogy szerintem mi lehet ez. Mondjuk ennek oka, hogy nem szeretnék végig "kukán" állni előtte. Ő meg gondolja magában: "Na, már megint egy ilyen figura... ronda is, hülye is, lúzer is, miért én fogom ki ezeket mindig?

Maga a 15 pont a probléma, írtam itt ki róla kérdést, ha érdekelne és elolvasnád, jelezd.


#14


Nice try, a gond ezzel az, hogy ami nem szociális fóbiával összekötendő, azzal nincsenek problémáim. Az orvos meg a prosti az a baj, hogy emberek, vagyis aggódom, félek a megítélésütől, hogy "poénkodni" kezdenek a rovásomra, és tudom, hogy lesajnálnak, jogosan, ahogy a többi ember is.


A halál pedig magát kényszeríti ki (nem tudok megélni), nem úri passzió. Csak lassan éhenhalni vagy belerokkani az állandó idegeskedésbe, magas pulzba, rosszabb.


#15


1.Nagyobb baj az, hogy nem tudok feszabadult lenni. Ezért gondoltam, ha nem látnak, akkor talán fel fogok tudni. Ha egyedül vagyok, jobban megy a felszabadultság. Társaságban rosszul, vagy sehogy.

2.Fogyok, csak lassan. Az előírt "heti 0,5-1kg mínusz" gyorsaságban majdnem egy év... És olyan élethelyzetben vagyok, ahol bármikor véget érhet minden... (3 szálon fut úgy a dolog, ha bekövetkezik valamelyik akkor végem)

3.Kérlek ajánlj egyet, aki ingyenes és normális.

4.Engem exem lehordott minden szarnak, agyonistenítette a barátját akivel megcsalt és mondott olyanokat amiket nem tudok elfelejteni.

2017. júl. 15. 11:32
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan dragam, engem is elhordott az exem mindennek, erzelmileg probalt zsarolni, meg hogy az uj nöje (akivel szinten csalt, hoppa massal is megtörtenik) micsoda csodas, en meg milyen nagykepü pitsa vagyok. Hat pont leszarom.

Kb. egymillio masik pasi van a földön, akinek meg kellenek. Kit erdekel az ö velemenye?? Szerinte csunya vagyok es szar az agyban, az uj baratom meg azt mondja, az ex egy barom, hogy egy ilyen nöt elengedett. Erröl beszelek.. attol, hogy az exnek nem feleltel meg, meg 3 milliard masik nö el a Földön, akik közül csak egynek kell, hogy megfelelj...

Pszichologust guglizz, sajnos nem tudok segiteni, nem otthon elek.

2017. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Borzasztóan sajnállak. A legeslegnagyobb hülyeséget követed el,hogy így tekintesz magadra. Teljesen hülyeségeken töröd a fejed. Szedd már össze magad,ember!
2017. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18


Hogyan kellene máshogy? Sosem éltem máshogy, ezért nem tudom, hogy hogyan működnek a normális emberek.

2017. júl. 15. 16:45
 20/20 anonim ***** válasza:

1. Egészséges szemmel nézel magadra,ha súlyfelesleged van,ha nincs.

2. Nem töröd a fejed öngyilkosságon,inkább próbáld meg rendbehozni az életedet.

3. Ha Dártvédernek öltözöl a prostinak,még rémületében elszalad.

4. Hiába vársz segítséget agyturkásztól,nem fogja tudni megoldani a te problémádat, mert azt csak te tudod,persze csak kellő motivációval.

2017. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!