Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat ez a két srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a két srác?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van. Van két srác, nevezzük őket "A"-nak és "B"-nek.


"A" nem a közvetlen kollégám, pàrszor találkoztam vele, reggeli meetingeken ill az ebédlőben. Nem mutatkoztunk be egymásnak, de tudjuk egymás nevét (nem nagy cég, kb 20 fős). "A" sosem szólt eddig hozzám, de látom hogy a reggeli meetingeken feltűnően sokat néz ràm. Lehet csak azért mert most én vagyok a friss hús? Egyébként az ott dolgozók 70%-a férfi. Ma pl az ebédlőben ebédeltem az egyik kollégàmnal, bejött "A", mondott pár szót, de inkább a harmadik kollégànknak, mint nekem, aztán én rákérdeztem valamire, szintén a harmadik kollégàtól. De mielőtt ő válaszolhatott volna, "A" gyorsan válaszolt.

Szerintetek mit akarhat?


"B" más helyzet. Ő a közvetlen kollégàm, egész nap együtt vagyunk. Sokat nevetünk, viccelődünk, màr személyes dolgokról is beszélgettünk. Ma nem boldogultam egy dologgal (fénymàsoló), mire odajött hogy segítsen, és ràtette a kezét a kezemre és úgy mutatta meg hogy mit kell csinàlni. Aztán később megadta a telefonszàmàt hogy ha van valami, hívjam nyugodtan ha éppen nincs mellettem. Aztán később beszélgettünk, mikor mondtam neki hogy nekem nincs baràtom. Ő kérdezett rà. És utána sokkal nyitottabb lett. Eddig is az volt, de utàna jobban. Nem azt mondom hogy egész nap velem foglalkozik, de elég sokat. Aztàn lehet hogy minden lànnyal ilyen kedves, fene tudja.

Vajon ő akarhat valamit?


2017. jún. 14. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
B.@szni akarnak aranyom.
2017. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem A semmit nem akar tőled.

B érdeklődik. Az, hogy megadta a számát azt mutatja, hogy részéről rendben lenne, hogy jobban megismerjétek egymást.

2017. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Hány évesen tetted fel a kérdést,bogaram..?
2017. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

21 vagyok...

Sosem voltam jó az emberi kapcsolatokban, nem értem a jeleket meg semmi. Párom is csak 1 volt eddig.

2017. jún. 14. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos igen..

A a világon semmit nem akar tőled, B meg megakar csinálni téged.

2017. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!