Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők (többek közt én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők (többek közt én is) akik bele mennek szexkapcsolatba úgy, hogy többet érzenek. Miért?

Figyelt kérdés
Szeretném, megtudni szerintetek miért hitegitjük magunkat? Mire jó ez?
2017. júl. 15. 23:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Jobb, mint egyedül.

Talán egyszer kisül valami több is belőle.

Vannak szükségletei mindenkinek. Akár érzelmi, akár szexuális.

2017. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Mert addig is valamilyen szinten kapunk a pasiból, és közel vagyunk hozzá, magunkat is csak becsapjuk ezzel :/

Önámítás lvl 99, és hosszú távon az önbizalomnak sem tesz jót.

2017. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Mert nem használjátok az agyatokat.
2017. júl. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Sosem mennék bele szexkapcsolatba olyannal akit szeretek vagy hosszabb ideje ismerem. Ha szex akkor legyen csak szex aztán menjen mindenki amerre lát. Mondjuk nekem nem kell szexkapcsolat, de ha erre vágynék akkor csak úgy vágnék bele ha a partnerem és én is nem érzünk semmit a másik iránt. Ami szerintem tök egyszerű még idővel is. Bennem semmi extra nincsen szóval én amúgy tudom,hogy bárkivel beszélgethetnék,barátkozhatnék (csak nem merek ) úgy sem én leszek akibe szerelmes lesz. Én meg nem tudok szeretni, nem is nagyon akarnék szerelmes lenni, kinek lenne jó a viszonzatlan szerelem(?)


19/L

2017. júl. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tennék hozzá, hogy az, hogy "nem érzel iránta semmit" az hülyeség. Ha rendszeresen hajt a vágy, hogy benned legyen a farka meg érintkezz a testnedveivel az már eleve nem "semmi". Az már vonzalom és ha már szexKAPCSOLAT-ról beszélünk akkor benne van a rendszeresség, az igèny, hogy újra és újra érintkezz a másikkal. Innen már csak egy hajszál az, hogy az embert elsodorják picit az érzelmek.
2017. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Mert önpusztítóak és nem tisztelik magukat.
2017. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a szexkapcsolat is egy nagy wtf nekem. Három éve van stabil párkapcsolatom, előtte három évig egy csók sem volt, maximum flört. Nem mondom, hogy nem hiányzott a szex ez idő alatt, de azért nem pusztultam el... Lehet túl konzervatív vagyok, de a szex nálam a párkapcsolat kellemes része, és elképzelhetetlen, hogy olyan pasas dugja belém a farkát, aki nem érez irántam semmit, csak egy random lyukhalmaz vagyok neki. Ezzel magamat egy testmeleg guminővé degradálnám :(


Az meg hogy olyan férfivel legyek együtt, akit én szeretek, de tudom hogy ő semmit nem érez irántam, sőt egyenesen "kihasznál", az a legmélyebb pokol

2017. júl. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Mert semmi onbecsulesuk, tartasuk es tiszteletuk maguk fele nincsen, ezert siman egy lyukka degradaljak magukat, mikozben a remenykedes szanni valoan ostobava teszi oket, es ezert abba sem tudjak hagyni.
2017. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Akik azt állítják, hogy "lyukká degradálja magát", aki szexkapcsolatot folytat: 99%-ban saját élvezet miatt csinálja az ember lánya, szóval itt semmi probléma...

Egyébként velem is volt ilyen, jól bele is betegedtem, főleg, mikor rájöttem, hogy nem én vagyok az egyetlen. Nekem se ő volt, de mikor szarul kezdtem érezni magam emiatt, jöttem rá, hogy lépnem kell. Ezért elmondtam neki, hogy kezdek érezni valamit, ő nem, ezért nem találkoztunk többet.

Aztán elkezdtem összejárni egy másik sráccal is, ő most a vőlegényem:)

Na, csak arra akartam kilyukadni, hogy az őszinteség, egyenes beszéd a legjobb taktika. Na meg a védekezés.

20L

2017. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

"99%-ban saját élvezet miatt csinálja az ember lánya, szóval itt semmi probléma..."


Így van. Pontosan ezzel degradálja magát a nő egy lyukká és egy csiklóvá (a férfiak meg farokká), mert nincs másra igénye csak arra, mint bármely emlősnek párzási időszakban: farokra a lyukba :)


A kérdező által vázolt eset meg eggyel alatta van, mert semmi más, mint kétségbeesett kapaszkodás a hőn szeretett emberbe, aki valójában le sem szar...

2017. júl. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!