Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet eldonteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet eldonteni, hogy egy ferfi udvarias vagy tetszik neki egy nő?

Figyelt kérdés
Nem vagyok mar tini, de ezen a pasin nem tudok kiigazodni. Alapjaraton kedves es illedelmes masokkal, de mintha velem meg kedvesebb lenne. Mar kezdem magamba beszélni, hogy hulye vagyok es mindenben jelet latok.
2017. júl. 16. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Kezdj el vele flörtölni, közben sejtelmesen mosolyogj rá, te is mondj neki bókokat, finoman simítsd meg a karját, ha elmész mellette, és nézz vissza huncutul mosolyogva, szerintem rá fog jönni, hogy te is vevő vagy az esetleges közeledésére, és ha szerencséd van, akkor kezdeményezni fog. Ha mégsem lép semmit, akkor léphetsz te is, elvégre itt az egyenlőség világa.
2017. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolom valamiért csak erzem, higy bejovok neki, de nem akarok hulyet csinalni magambol, ha mégsem. Mindig felderul az arca, ha meglat, mindig mosolyog, beszelgetes kozben mindig a szemembe nez, probal poenkodni (bar altalaban nem jol sul el) mindig érdeklődik mi van velem, erdeklodik mikor van vizsgam, legközelebb ha talalkozunk elso kerdes hogy sikerült. De nem tudom eldonteni, hogy ennyire baratsagos vagy tenyleg erdeklem.
2017. júl. 16. 19:48
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
A lehető legkomolyabb szándékú férfiként írom: ha egy pasas feltűnően kedves, figyelmes veled, akkor minimum vonzódik hozzád, de az is lehet, hogy csak megfarkalna.
2017. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele többet, bajod nem lehet belőle, egy idő után úgyis kiderül.
2017. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az már azért eléggé túlmegy az udvariasságon, ha mondjuk elkéri a számodat, felhívogat, sms-t, e-mail-t ír, meg-megérint néha, megsimogat, úgy alakítja a dolgokat, hogy kettesben legyetek, kétértelmű megjegyzéseket tesz, ír, olyan, mint egy "utánfutó". Amíg ezeket nem tapasztalod, addig nem vagy számára elég különleges - legalábbis annyira nem, hogy bármit is akarjon. A nőkkel szembeni udvariasságot előírja az etikett, szerintem nem nehéz egy nőnek meglátni, ha egy pasi az udvariasságon túlnőve valóban közeledni szándékozik, elég sok jel utal erre. Kivéve, ha félénk a pasi, olyankor nő legyen a talpán, aki ki tud igazodni a viselkedésén.
2017. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Munkavegzes soran talalkozunk, sajnos nincs sok idő dumalni. Kb januar ota ismerjuk egymast, egyre tobbet beszelunk mar (amennyit a munkaido enged), sztem eleg sokat haladtam vele, de tovabbra is bizonytalan vagyok.
2017. júl. 16. 20:04
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Szóval nem akarsz hülyét csinálni magadból. Értem én... Csak neki kötelessége, hogy mindenáron hülyét csináljon magából, ha esetleg nem jön be neked, ugye? Te nem lépsz semmit, mert gyáva vagy, és félsz a beégéstől, de neki kötelessége nem gyávának lenni, mert akkor nem férfi. Ha te nem adsz neki semmiféle pozitív visszajelzést, akkor miért várod el, hogy ő kitalálja a gondolataidat, és vállalja a kockázatot, hogy esetleg ő ég be? Senki nem gondolatolvasó, ha te nem mutatod ki azt, hogy benne vagy a játékban, és nem vállalod a kockázatot, akkor ő sem fog lépni, hiszen nem fogja tudni, hogy szabad az út. Ennyit igazán megtehetsz egy esetleges kapcsolatért, ne mindig csak a férfiaknak kelljen már mindenre vállalkozniuk.
2017. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem a jegkiralynot jatszom. Poenkodok en is, érdeklődők, probalok ugy viselkedni, hogy lassa, hogy tetszik nekem. Nekem kezdenek melyebb erzeseim lenni, állandóan o jar a fejemben. Szimplan csak felek, hogy en gondolok bele tobbet.
2017. júl. 16. 20:21
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Egy munkahelyen azért nem fogja elővenni a farkát és a válladra tenni...
2017. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akár tetszik, akár nem, vállalnod kell a kockázatot. A jelek jók, de ez még így kevés, mert csak haverkodásnak tűnik. Amíg nem flörtölsz vele, vagy nem terelődik az egész kicsit szexuálisabb töltetű dolgok felé, nem érezteted vele azt, hogy szeretnéd, hogy csábító legyen, addig ő sem lesz biztos abban, hogy te szabad utat adtál neki. Én sem kezdeményezek olyan nőnél, aki csak olyan jeleket ad, amiket nem lehet egyértelműen értelmezni, mert eldönthetetlen, hogy csak haverkodik, vagy többet akar.
2017. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!