Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik csak bulizáskor dohányoznak es amugy hétköznap elvannak cigi nélkül?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl.én,de én tényleg csak akkor gyújtok rá mikor bulizunk és a csajok megkínálnak!Sportolok rendszeresen és így nincs a rendszeres cigizés!
2017. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van persze.
2017. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Évekig cigiztem de kb 3 éve már a szervezetem nem kívánta így elhagytam. Amugyse voltam egy nagy cigis napi 1-3 szál. Azért nem írom hogy leszoktam mert egyszerűen már nem kívántam és nem gyújtok rá. DE! Ha az alkohol szagát csak megérzem egyből rá kell gyújtanom. Ha meg ittas vagyok?! Láncba szívom a cigit annyira kivánom. Egy éjszaka alatt simán elmegy az egy/másfél doboz.
2017. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hosszú évekig cigiztem, de egyik napról a másikra leszoktam, és nagyon sokáig nem is gyújtottam rá, de ha iszok akkor el szívok egy-egy szálat, de hétköznaponként rá sem bírok nézni.
2017. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha sörözésnél megkívánom, évente ez kb 5 szálat jelent.
2017. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!