Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban élő nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő nők, ti ilyen esetben értékelnétek az őszinteséget és a gesztust?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy távkapcsolatban élő lány, akivel nem vagyunk közömbösek egymásnak. Mielőtt a gyakoris törzsközönség felkészülne a megkövezésre, közlöm, hogy nem történt köztünk semmi, csak jó viszonyban vagyunk. Azt terveztem, hogy eléállok, és elmondom neki, hogy bár magam sem tudom, mi kavarog bennem, de többet érzek iránta barátságnál, hiába nem lenne szabad, és hogy tudom, hogy nagy valószínűséggel megszakad a kapcsolatunk, de talán jobb, ha eltűnök. Titkolni tovább már nem tudom előtte, barátként nem tudok rá gondolni, így még talán mindig az a legegyszerűbb, ha lelépek. A kérdésem az lenne, hogy ilyen esetben mit tennétek. Értékelnétek azt, hogy valaki így is elétek mert állni, és hogy a lelépésen gondolkodik, vagy inkább hülyének tartanátok, hogy be merte vallani az érzéseit?

2017. júl. 16. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elmondhatod, veszíteni nem fogsz semmit vele, de ne várd azt, hogy rögtön a karjaidba ugrik :D amúgy meg ez nekem csak úgy tűnik mintha nem is pont ez a lány kéne neked csak valaki.
2017. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Most nincs éppen párkapcsolatom, de futottam már bele olyanba, hogy valakinek a vonzódása részemről nem volt viszonzott. Örülnék, hogy elmondja, de nem ez a jellemző, általában előbb észreveszem az ilyet, és nyulak bevallani, de látszik, ha valaki többet érez. Természetesen elfogadnám, ha nem működik tovább barátságként, és nincs esély, hogy viszonozni tudjam, akkor jobb eltávolodni egymástól, és reménykednék, hogy talál valakit, akivel kölcsönösek lesznek ezek az érzések, és boldog lesz.
2017. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a lányéknál nem olyan jó már a helyzet, akkor az lenne a legtisztább, hogy ő rendezi le, mielőtt ti összejöttök. Ha nem veszi észre magát, akkor meg már csak az őszinte beszélgetés marad.
2017. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 icu75 ***** válasza:
100%
Nem tartanék senkit hülyének azért mert meri vállalni az érzéseit, és tud felelős döntést hozni. És tud szépen búcsúzni. Hanem pont hogy respektálnám és értékes embernek tartanám.
2017. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1: Ezt a nagy okosságot miből szűrted le? Mármint hogy nekem mindegy, csak legyen valaki.
2017. júl. 16. 22:47
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, és ha nem, akkor te magad zárd le a kapcsolatotokat!
2017. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#2: Az az igazság, hogy nem tudom, ő hogyan érez. Az tuti, hogy kedvel, de talán több is van. Aránylag sokat beszélgettünk, hülyéskedtünk, oltogattuk egymást, én nem futottam utána, de többször volt olyan, hogy ő kereste a társaságomat, néha látványosan, és tudom, hogy hiányoztam neki, ha valamiért nem látott hosszabb ideig. Volt, hogy együtt kajáltunk, és bár bizonyos okok miatt nem vagyunk már egy légtérben, mondta, hogy ha beszélgetni szeretnék, vagy akármi, akkor bármikor kereshetem, és találkozhatunk is. Én azt tapasztaltam, hogy ha az egyik fél bevallja, hogy ő többet érez, akkor rendszerint annyi a jó viszonynak, mert kínos a helyzet. Nem tudnék csak barátként gondolni rá, egyszerűen nem megy. Biztosan te is átéltél már olyasmit, hogy jó érzés valakinek a társaságában lenni, és ha beszélgettek, akkor egyikőtök sem hajlandó megmozdulni a másik mellől, legalábbis többször volt már olyan, hogy csak álltunk/ültünk egymás mellett, de senki nem mozdult, ő sem mondta, hogy na, akkor megyek, de nem tudom, hogy csak egyszerűen eltöltötte velem az időt, mert nem volt jobb dolga, vagy azért nem mozdult, mert velem akart lenni. Ráadásul ha a szemébe nézek, akkor a fejemben totálkár van, ezt nem tudom jobban megfogalmazni. Olyan gyönyörű barna szemei vannak, hogy egyszerűen el tudnék veszni a sugaraiban, elvarázsolnak, ez egyszerűen leírhatatlan. Ha nem lenne barátja, akkor egy fokkal könnyebb lenne a helyzet, de így nem tudom, hogy mi lesz a vége.
2017. júl. 16. 23:47
 8/12 A kérdező kommentje:
#3: Nem tudom, hogy kettejük között milyen a viszony, meg azt sem, hogy csak barátkozik-e, vagy ő is többet érez irántam. Viszont meglehet, hogy egyébként sem adná fel a biztosat miattam, főleg úgy, hogy én sem nyilatkoztattam ki egyértelműen, hogy másképp gondolok rá.
2017. júl. 16. 23:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki szerintem. Utána a döntés az övé.

Nyilván csak akkor jöjj össze vele,ha szingli lesz.

De elmondhatni elmondhatod.

2017. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen értékelnék egy ilyen gesztust,szerintem nagyon tökös dolog ez a mai világban. De ne lepődj meg ha elsőre megdöbben és időt kér. Ugyanis ha bejössz is neki, először át kell gondolnia és lezárnia a kapcsolatát a másikkal. Illetve lehet hogy bejössz, de nem akarja megszakítani a kapcsolatot, vagy nem akarja megbántani a másikat és át kell gondolnia, hogyan a legjobb és legtisztább a dolog. Szóval tedd meg, mert ha értelmes nő csak becsülni fog érte. De légy türelmes és adj neki időt, hogy rendezze a sorait.
2017. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!