Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim! Számotokra ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Számotokra ez zavaró lenne egy kapcsolatban? Egyáltalán mi a véleményetek egy ilyen viszonyról?

Figyelt kérdés

Úgy képzeljétek el a szituációt, hogy közben egy elég friss, még kibontakozóban lévő kapcsolatban vagytok.

Az adott lány mellett egy fontos "szereplő" egy férfi, akivel mind a ketten jóban vagytok. (A lány viszont hamarabb lett vele jóba, mint hogy veled összejött)

Egyáltalán nem csinálnak belőle titkot, hogy nagyon szoros a barátságuk, mindent megosztanak a másikkal, ha bajuk van, gondolkodás nélkül egymást hívják/egymáshoz mennek először, a kívülállóknak is gyorsan fel szokott tűnni, hogy félszavakból, vagy egy nézésből is megértik egymást. Ők (legalábbis főként a férfi) néha már úgy jellemzi a kapcsolatukat, hogy olyan neki a lány, mintha a kishúga lenne, ennek ellenére mégis sok olyan dolog előfordul kettőjük között, ami egy harmadik félnek zavaró lehet. Barátokhoz ("testvérekhez") képest túl sok testi kontakt, ölelések, összebújás, probléma nélkül együtt alvás, ha olyan helyzetbe kerülnek, stb. Mindketten sokszor hangoztatják, hogy nincs köztük semmi, és valójában mind a kettő megbízható típus, de tényleg rengeteg időt töltenek együtt, egymás bizalmasai.

Azért írtam így a kérdést, hogy mindenki bele tudja magát képzelni a helyzetbe, jelenleg egy ilyen szituáció van az életemben. Rettenetesen összezavar ez a dolog, szóval nagyon érdekelnének vélemények, hogy ki szerint normális, nem kell aggódnom, vagy éppen más..


2017. júl. 12. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Benn maradhatsz ebben a helyzetben tapasztalatszerzés céljából, de hacsak nem vagy mazochista, nem javaslom.

30/f

2017. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

haha, messziről kerülném az ilyen típusú nőt, és hogy miért?

ehhez inkább nem fűznék kommentárt.

31F

2017. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Nincs közöttük semmi, de attól még kú.rva zavaró lehet ezért megmondanám hogy figyi ez így f.os
2017. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Bocs, hogy nőként válaszolok, de pontosan ugyanez a szitu áll fenn a férfinél akivel alakulgat köztünk valami. Neki van egy ugyanilyen jó barátnője, pont mint ahogy Te leírtad most. Komolyan, mintha az "enyéimről" írtál volna. És hát az a helyzet, hogy úgy gondolom, hogy semmi jogom megjegyzést tenni az ilyesfajta barátságukra, nem is tettem egy szóval sem - de nekem ez sok, úgyhogy szó nélkül kihátrálok. Pedig nagyon működik köztünk a kémia, és egyébként is nagyon szerettem volna vele lenni, de ez így nekem nem megy.
2017. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mintha rólam beszélnél... Nekem alapvetően több a lány barátom, mint a fiú. A legjobb barátom is lány, amióta az eszemet tudom. Mellettem volt az összes kapcsolatom alatt. Természetesen volt hogy zavarta a barátnőimet, bár inkább csak elején, mert valóban fura lehet egy harmadik szemszögéből a viszony. Viszont azon túlmenve, hogy néha a fejünkhöz vágják hogy miért nem jöttünk már évekkel ezelőtt össze semmi kivetni valót nem érzek. Tényleg csak nagyon közeli barátok vagyunk és semmi, ismétlem semmi testi vonzalom nincs közöttünk. Gondolom ezzel nem én vagyok egyedül
2017. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Krukutyán Levente ***** válasza:
39%

"testvéreknél" miért fura a testi kontakt? (jó nem azok, de mégis)


Engem nem zavarna. Miért zavarna bárkit is egy barát. Jaj tényleg ellenkező neműek, tehát egyértelműen csak a dugás vezérelhet egy ilyen barátságot...jaj mama! Miért préseltél ki engem erre a világra?

2017. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a férfi-női barátságban szóval nekem sem menne az ilyen kapcsolat.
2017. júl. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a négyessel, én is elhinném, hogy nincs köztük semmi, de mégis sok lenne ez nekem, hagynám az egészet... Szomorú az egész
2017. júl. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont fordított a helyzetem, nekem a legjobb gyerrkkori barátom lány én 30 éves pasi vagyok ő 29 éves csaj, mindkettőnknek mentek tönkre kapcsolataink féltékeny párok miatt, szerencsére már mindketten megtaláltuk azt aki megbízik bennünk így is
2017. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne gusztusom más dugópajtijával járni.
2017. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!