Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként miért kötelező csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként miért kötelező csak komoly kapcsolatban gondolkodni mindig?

Figyelt kérdés
nem akarok komoly kapcsolatok, kalandozni szeretnék. nem hülyítem a nőket így az elején elmondom mi a szitu mégis ilyenkor úgy érzem mintha emiatt lenéznének. könyörgöm csak a nőknek jár a kiélés és kalandozás lehetősége? egy férfi tényleg csak akkor kalandozhat amikor kapcsolata vagy felesége van mert a legtöbb nő akkor környékezi meg a férfit amikor az pont nem akar kalandozni. amikor meg igen akkor le vagyunk tojva. másnak is ennyire nehéz alkalmi szexet összehozni férfiként?

2017. júl. 8. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ezen a ponton konkrétan saját magatokat akarjátok elnyomni. Menj, éld ki magad, nem a nők mániája az, hogy a pasi legyen "tiszta" és "használatlan", és nem a te nemed kalandozóira van minimum 20 különböző degradáló jelző.
2017. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol élsz? Ez pont fordítva van, a nők vannak ez miatt lenézve.
2017. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
szeretném is kiélni magam sok lánnyal szexelni és nem érdekelnek a demagóg dumák arra hogy a nőknél mi meg hogy. őket sem kell félteni mert nem tiszta és szentéletűek és nem is érdekel. szexelni akarok több nyitott gondolkádú nővel aki nem életreszóló elköteleződésben gondolkodik már a legelső találkozásnál. majd utána jöhet az elköteleződés amikor már nem fog érdekelni. arra nem gondolnak olykor a nők hogy azért van ennyi megcsalás házasság után mert az imádott párjuk pont nem arra vágyott amiben éppen van csak belement mert máshogy nem tudta kiélni magát? én nem akarom leendő feleségem ilyen helyzetbe hozni pedig ez lesz. egy újabb elhagyott összetört szívű nő mert magamtól nem fogok nőtlenségi fogadalmat tenni azért hogy őket védjem. úgy érzem a nők szemében ugyanúgy bűn ha egy férfi élni akar szabadon.
2017. júl. 8. 21:37
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy csomó férfi ismerősöm csak kalandozik. Ha nyíltan felvállalod, akkor nincs ebben semmi, sokan csinálják.
2017. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Frusztráció lvl 100.
2017. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hogyne lennek frusztrált, nincs szex egyenlő frusztráció. majd ha egyszer eljutok addig akkor lazán odaböfögöm egy éhező embernek hogy éhség lvl 99 had érezze a törődést.
2017. júl. 8. 23:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked nagyon rossz a hozzáállásod.

Én sosem különítettem így el, hogy "komoly kapcsolat" kontra "kalandozás". Szerintem nincsen éles határvonal a kettő között.

Én mindig komoly kapcsolatot kerestem. Az ember akkor lép ki amikor akar. Ha valamelyik fél, bármilyen okból nem érzi jól magát, megbeszélik vagy szakítanak.

Én volt amelyik barátnőmmel csak egy hétig voltam együtt, volt akivel hónapokig... hát... elég sok volt már:D

Egy kapcsolatban mindent lehet amibe a másik fél is beleegyezik, lehet nyitott kapcsolat stb. Elmondod szépen a barátnődnek, hogy mit hogyan szeretnél, ha neki nem jó megpróbáltok megegyezni, ha nem megy akkor jöhet a szakítás. Én például előálltam azzal, hogy szeretnék bevenni harmadiknak egy nőt, de barátnőm nem akarta, így megbeszéltük a dolgot és külön folytattuk. Egy másik viszont nyitott volt rá:)

Nem arra biztatlak még véletlenül sem, hogy hülyítsd a nőket, én egyik ex csajommal sem váltam el haraggal, volt akivel azóta is jóban vagyunk. De ugye te is érzed, hogy ez a "nem akarok kapcsolatot csak kalandot" szöveg nagyon erőltetett.

2017. júl. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, törvényben sincs ilyen paragrafus.De ha olyan nőknél próbálkozol, akik nemcsak széttenni akarják, amikor te úgy igényled, akkor nincs min csodálkoznod.És még mindig több nő szeretne normális érzelmeken alapuló kapcsolatot, mint nem.Ezt tartsd szem előtt.
2017. júl. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Ha a külvilágot nézem, akkor nekem annál jobb minél több pasija volt egy szép nőnek, miért is ?

Mert nagyobb a "büszkeség", hogy mellettem marad és az összes múltbéli pasi krupli volt nála és kevés. Mert egy szép kellemes NŐ-t megtartani nehéz, nem megdönteni.

És ez fordítva is igaz, egy kultúrált érzelemi alapon működő pasit is nehéz megtartani, elcsábítani könnyű, de azt elérni, hogy még hetek múlva is rohanni akarjon ugyanahhoz a NŐ-höz na az is nehéz.

2017. júl. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

A nők akkor környékeznek meg egy pasit, amikor elkezd sikeres lenni, egzisztenciát teremteni (nem a bankszámlájára értem).

Ide tartozik még miért ellenzem a 20-onévesen kötött házasságot. Ilyenkor még nincs egzisztencia, nincs siker egy pasi életében. És amikor ezek bekövetkeznek, azonnal körüldöngicséli őt 500 NŐ, akikből 10-en 20-on el is csábítja, mert élvezi a kellemes "királykodó sikert". Na és akkor ott van vége a házasságának.

Vagyis akkor szabad hozzámenni egy pasihoz, ha ezen a "kultúráltan élvezkedek a sikeremben" életfázison már túl van.

2017. júl. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!