Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod nyaral (vagy te),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod nyaral (vagy te), akkor mennyit beszéltek egy nap?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Együtt nyaralunk, lol, nem tinédzserek vagyunk már.
2017. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 a kérdés nyilván arra irányult, ha külön nyaraltok, ennek a válaszodnak szerinted mennyi értelme volt..? Egyetemisták vagyunk, még szülőkkel is nyaralunk külön.
2017. júl. 16. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Vannak már koedukált nyári táborok is! :-D
2017. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 szerencsére az én szüleimnek nem csak arra futja :)
2017. júl. 16. 23:43
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Felvág a szülei pénzére, de azért még velük jár nyaralgatni, mint az ovisok, mert NEKI és a párjának nincs pénze kettesben nyaralni. De ezek szerint mégsem állnak olyan jól a szülők sem, mert akkor adnának nekik egy kis zsebpénzt a nyárra.

Bocs, de a 11-es középsulis ismerőseim össze tudtak 1-2 hónap alatt diákmunkázni annyi pénzt most a nyáron, hogy elmenjenek együtt nyaralni.

Van "tini párkapcsolatok" kategória is, nem kell 18 alattinak lenni hozzá, elég mentálisan.

2017. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerintem teljesen alap dolog, hogy ha valaki jó kapcsolatot ápol a szüleivel és megtehetik, elmegy velük nyaralni. Gondolom neked ez fura lehet, ha nem tehetősebb családból jössz. Egyetemisták vagyunk, így logikusan nincs még saját keresetünk, nem szorulunk rá a diákmunkára, de együtt is megyünk majd nyaralni.


Viszont, a kérdés egyáltalán nem erre vonatkozott és nemis kéne terelni a témát, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor egyszerűen ne válaszolj :)

2017. júl. 17. 00:12
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért gondolod, hogy nem tehetős családból jövök, mert nem emelem ki az első adandó alkalommal, amikor épp teljesen lényegtelen információ és senki nem kérdezte? Szerintem tehetősebből jövök, mint te. Nagyjából 18 éves koromig jártam velük együtt nyaralni, azóta mindenki külön jár, akkor és amerre, amihez épp kedve van.

De egyébként szerintem teljesen normális dolog egy esetleges külön töltött nyaralás vagy bármi alatt kommunikálni a másikkal a nap folyamán, amikor akad az embernek néhány szabad perce, akár többször is. Én nem vagyok híve ennek az "egész nap nem hallok a másik felől, ráér este telefonálni elalvás előtt 5 percet" dolognak.

2017. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja es ha te már nem jársz velük, akkor más se járjon? Mert onnantól ő "ovis"? Fuck logic. Az összes huszonéves fiatal ismerősöm jár külföldre a szüleivel is, akik megtehetik, miért ne lehetne a családdal nyaralni?


Amúgy köszi, hogy a kérdésre is válaszoltál, peace.

2017. júl. 17. 00:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Magyarul nem keres a csávó, ezért tetted fel a kérdést.;)
2017. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most komolyan, minek ez a rosszindulat?

Nemhogy egyetemistaként, de még közel 30 évesen is elmegyek a családi nyaralásra, mert jó kicsit együtt lenni, kiszakadva a hétköznapokból. Ez miért befolyásolná a párkapcsolat minőségét...?


Eredeti kérdésre válaszolva: ha külön vagyunk valamiért, akkor programtól függ a kommunikáció. Ha pl. tudom, hogy egész nap van valami dolga, programja, akármi a páromnak, akkor nem nyaggatom, beszélünk kb reggel meg este pár percet, hogy milyen napja volt, meg ha nap közben épp a kezébe akad a telefon, akkor egy-egy sms. De nem jelzünk helyzetet óránként.

Igaz, mi már együtt élünk, de anno is így volt, amíg csak jártunk. :)

2017. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!