Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ezzel a sráccal aki folyton csesztet meg zaklat? 19/l

Figyelt kérdés

Van a baráti társaságunk ami eléggé tág, hogy így mondjam tehát sok ismeretlen ismerős is oda csapódik néha és van egy srác aki szintén ilyen, nem igazán ismeri senki, talán csak egyik barátnőmmel van nagyon jóban, picit idősebb nálunk. Már a legeslegelején "kiszúrt" magának. Én már azt sem tudom mit akar, eleinte asszem normálisan viselkedett már nem emlékszem rá de elég hamar elkezdett piszkálni engem de akkor még csak ilyen kedves szurkálódás jellegű volt pl akkor készültem érettségire és panaszkodtam, hogy nem megy és akkor cseszegetett, hogy tuti nem fog menni mert saját magamat is hülyének nézem, meg simán megcsinálhatnám ha akarnám de olyan lusta vagyok stb aztán elkezdett jobban b**zogatni, hogy olyan feleség leszek akit megcsalnak meg megvernek mert hagyom magam, el fogom cseszni az életem, a barátom ilyen meg olyan. Itt kezdte el szidni és folyamatosan szidja azóta is a páromat amivel iszonyatosan felhúz de ő csak vigyorog rajta. Elképesztő alpári bunkóságai vannak amik már mindenkit zavarnak, mert engem felhúznak és legtöbbször el is megyek egy-egy ilyen beszólás után. De ez meg folyton jön utánam direkt mindig mellém ül, ha megtudja, hogy ott vagyok akkor ő is jönni akar, folyton hajtogatja, hogy én szerelmes vagyok belé, ha ügyes leszek lehetek majd a barátnője, mi nagyon jóba vagyunk, imádom őt stb. Ilyeneket mondogat azt hiszi vicces, vagy egy idő után majd elhiszem?

Nem igazán meséltem róla a páromnak, nem akarom felhúzni de nagyon utálja ő is mert a barátaink meséltek azért róla. De én folyton nyugtatom, hogy ne foglalkozzon vele hülyegyerek, nem akarom hogy baj legyen. Persze a srác folyton játssza az eszét, hogy szóljak csak neki nyugodtan úgyis meg akarja verni már mióta (barátom kétszer akkora) , úgyis bejönne nekem ha látnám stb.

Az a baj, hogy sokan meg nagyon bírják őt mert szórakoztatónak hiszik, érdekes másokkal jópofizik, kevésbé szemtelen, meg pl barátnőmmel akiről már írtam vele tud normálisan beszélgetni, meg ő mondogatja mindig hogy milyen értelmes srác "meg amúgy jófej ám".

Mondjuk úgy jött ám be a képbe, hogy ez a barátnőm (akit ennek ellenére imádok) mondogatta, hogy ahh mennyire helyes srác nézd meg stb. Szóval neki bejön vagy bejött már nemtudom.


Lehet nem hangzik ez olyan durvának de kegyetlenül felhúz az önelégült képe amikor sikeresen megsért valamivel. Ilyeneket csinál, hogy megérkezek és "látszik rajtad, hogy már megint kielégületlenül jöttél, szívesen segítenek ezen de hozzád nem érnék azután a cigány után" (barátomra gondol, természestesen nem cigány) vagy elmegy mellettem és végigsimítja a hátam, aztán a fenekem amiért már ki is osztottam mindenki előtt. Vagy szimplán meghúzza a hajam aztán csak vigyorog. Irtó szánalmas óvódás szintű pedig már 23 éves. Engem már nagyon felhúz és unom már nagyon. Nem tudom hogyan állíthatom le mert olyan típus aki nem ért semmiből. SENKI MÁSSAL nem csinál ilyet csak engem sújt vele az isten. Eddig azért nem akartam nagyon bántani mert alkalomadtán néha volt, hogy teljesen normálisan viselkedett vagy amikor pl meghalt a nagymamám akkor vigasztalt, névnapomon hozott nekem virágot meg csokit. Ezekkel teljesen összezavart és tuti direkt csinálta mert eddig ezek miatt tűrtem meg.


Hogy szabaduljak meg ettől, egyáltalán normális az ilyen? Most szerencsére két hete nem láttam már és direkt elkerülöm ha tudom. Amúgy már a barátnőm sem bírja annyira szóval talán(!!!) magától is elpárolog bár nem tudom mi lesz vele ha nem tudna kit cseszegetni.


2017. jún. 25. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vágd pofán és akkor majd leáll utána.
2017. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tökönvágás, leöntés sörrel stb. Itt a szép szó már nem segít.
2017. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!