Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egy éjszakát akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy éjszakát akar?

Figyelt kérdés

Tegnap egy buliban megismerkedtem egy dán gyerekkel, folyamatosan azt hajtogatta hogy menjek el hozzá a házába, gondoltam csak egy éjszakát akar és mondtam hogy nem. Állandóan azt hajtogatta hogy beautiful, beautiful girl tök jól esett gondoltam csak egy éjszakát akar, így akar felszedni. Mondtam hogy megy a vonatom szóval megyek. 20 perc szenvedve kommunikálás után elmentem, nem tudok jól angolul, végül google translate-el kommunikáltunk.:D Most azt írja hogy menjek el vele Bulizni, meg beszélget stb. tehát ha csak dugni akar akkor miért bulizni hív? Miért nem azt mondja hogy menjek el hozzá? Mert tegnap csak azt hajtogatta.


Egyébként tökre bejönne, nem vagyok az egyéjszakás kalandok híve, de úgy érzem ebből nem lesz több. Mit csináljak?


2017. júl. 17. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan ennyire buta vagy? Még csak egy nyelvet se beszéltek, majd biztos kapcsolatot akar veled. Nem hív randizni, csak bulizni meg át magához. Szerinted akkor mégis mi mást akarna, ha nem csak szexet?
2017. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja ennyire buta vagyok. :( Amúgy a kérdés inkább úgy szólna hogy van rá esély h ne csak egy éjszakát akarjon vagy nincs?

Ő tud egyébként angolul.

2017. júl. 17. 23:56
 3/12 anonim ***** válasza:
nincs
2017. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem azt mondja hogy menjek el hozzá? Mert tegnap csak azt hajtogatta."


Mert azért annyira nem tapló, hogy egyenesen magához rendeljen :) Ezt majd újra a buliban adja elő.

Szerinted mit akarhat egy olyan lánytól, akivel még a legegyszerűbb dolgokat is google translate-vel lehet megbeszélni :)

2017. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"beautiful girl" ezt tudod mit jelent ilyen esetben? A bugyidba akarok jutni,hogy szét#am a p#dat párszor aztán bye bye bitch.


19/L

2017. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ok akkor nem írok neki vissza...ennyi.
2017. júl. 18. 00:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyi: nem igazán megy köztetek a kommunikáció, mert ugye nincs olyan nyelv amit mindketten tökéletesen beszéltek. Szóval nem tudja milyen vagy, miket gondolsz a világ dolgairól, nem ismer, mint embert. Látta hogy nézek ki, tetszel neki.

Ennyiből mit szűrsz le?

Én naponta 10-15 nő után megfordulok a városban és magamban mondom, hogy "gyönyörű, gyönyörű", de abban közel sem vagyok biztos, hogy bármelyikükkel azonnal hosszabb távra terveznék. :)


31F

2017. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aztán, hogy gyakori a nemi betegsèg. Na tessèk, azt sem èrtjük mit mond de már a dugáson jár az eszünk:)
2017. júl. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy egy éjszakát.

Mi mást akarna amikor még beszélgetni sem tudtok?

Hagyd a francba. Hízelgő meg minden, de ne láss ennél többet bele

2017. júl. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Meglehetősen kicsi rá az esély hogy ebből több is lenne, tényleg már csak a nyelv miatt is.

Te döntsd el mit akarsz, ha mint kaland jöhet, akkor hajrá, viszont ha többre vágysz, akkor hagyd a fenébe, csak szenvedni fogsz.

2017. júl. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!