Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi van? Féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Féltékeny lenne? De miért, ha csak egy éjszakát akar (t)?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki csak kalandot akart tőlem, ezért én visszautasítottam. Erre elkezdett sértődötten magyarázni, hogy persze a haverjával így meg úgy, neki engedem( neki sem engedem, de ő általa ismerem ezt srácot, mert ő is hajtott rám). Persze én nem mondtam, hogy vele sincs köztünk semmi, csak, hogy ne rinyáljon stb. De miért kezdett el így "pattogni"? Miért lenne féltékeny, ha csak kalandot akar?


Bocsi, ha kicsit zavaros és köszi a válaszokat.


2010. okt. 18. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mert beindult rád,és nem kapta meg amit akart.egyszerűen csak bunkó.
2010. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így igaz, csak hisztizik...
2010. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy féltékeny.A többieknek igazuk van,csak megsértődött,hogy másnak engeded,de neki nem.Erre te nem kevertél le neki egy pofont? Enyhén szólva is leku.rvázott,akit bárki megkaphat.A tiszteletet nem ártana kivívnod!
2010. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!