Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért várják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért várják el ugyanazt a nőktől mint a férfiaktól? Tényleg ez a mostani elfogadott értékrend?

Figyelt kérdés

Mostanában rengetegszer találkozom azzal a problémával,hogy a nők gyakorlatilag férfiak akarnak lenni. Ugyanannyit akarnak keresni,vagy esetleg még többet,egyfajta versengés alakul ki a párok között...ezzel elindul egy lavina,ami minden más párkapcsolati dolog rovására megy. (nincs elég idő egymásra,nincs kommunikáció,nincs sem érzelmi-sem anyagi biztonságérzet)

Az oké,hogy anyagilag nem jó a másiktól függeni, nincs is az rendjén,hogy a nő eltartatja magát vagy fordítva történik ez... Egyik fél sem teheti meg,hogy csupán lustaságból nem dolgozik!!!

Azért írtam ki most ezt a kérdést,mert van egy ismerősöm aki nemrégen szült,és amikor kiesett az ő munkájával keresett pénz a kasszából,akkor gyakorlatilag teljesen megromlott a kapcsolata a férjével.... szinte már odáig fajultak a dolgok,hogy majdnem válás lett belőle. Közben az anyuka a terhesség alatt felszedett némi felesleggel nem tudta elfogadni magát,depressziós lett.



Vagy a másik sztori: Sorakoztam a pénztárnál egy bevásárlóközpontban,két fiatal srác beszélgetett,hogy mivel ő többet keres,mint a barátnője,ő mondja meg,hogy mikor miből hol mennyit vesznek,hova mennek... a lánynak nincs beleszólás,hiszem ő "csak" harmadát keresi mint a srác.


Mondanom sem kell,mélységesen megdöbbentem a történteken.


Nőként kérdezem,tényleg manapság ez az elfogadott értékrend?


Hogy lesznek így családok,ha mindenki csak magára gondol és nem csapatban játszik?



Remélem csak két kirívó példát hallottam,és a férfiak többsége nem így gondolkodik.


2017. júl. 18. 10:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%

Köszönd a feministáknak, meg az itt rinyáló "férfiaknak", akik szerint a nők csak alacsony elvárásokkal ismerkedhetnek.

Szerencsére ők csak egy hangos, vergődő kisebbség, a normálisan gondolkodó többség csendben van, és hamarosan családot alapít. ;)


F

2017. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
De miért akarok férfi lenni, ha sok pénzt akarok keresni? A sok pénz nem a férfiak kiváltsága.
2017. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%
Sajnos vannak valóban ilyen tendenciák. Miért? Mert mi magunk ( férfiak és nők) egy olyan társadalmat hoztunk létre, ami ehhez vezet. Felbomlanak a klasszikus szerepek, rosszul neveljük a csemetéinket, média, stb. Sajnos ez van...
2017. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Rövid ideje vagyok csak szingli, utoljára kamaszként ismerkedtem. (26 vagyok)


Rettegtem, az alapján amiket hallok, hogy csak és kizárólag zsidó, fillérb.szó, igénytelen, ostoba, mamahoteles csődtömeg embereket sodor majd elém az élet, mert hogy másból nem lehet válogatni, főleg ha átlagos lány vagy, és nem szép.


Hihetetlenül megkönnyebbültem, hogy többségében van egy csomó teljesen normális férfi, aki családot akar, és egész egyszerűen nekik is csak úgy alakult az élet, hogy egyedül vannak idősebb fejjel.


Szóval ne add fel és ne a hülye emberekre koncentrálj, figyelj az értelmes férfiakra, vannak bőven.

2017. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

Miért kellene egy férfinál kevesebbet keresnem, ha ugyanolyan jó munkát végzek, vagy akár még jobbat is, csak azért, mert lyuk van a lábam között? Miért baj, ha szeretnék olyan jövedelmet, amiből kényelmesen el tudom tartani magam, és nem akarok csak azért keresni egy férfit, mert egyedül mondjuk nem élnék meg? A szüleim egész életükben mindketten dolgoztak, anyám csak 2-szer volt pár évig otthon, velem és öcsémmel, szülés után, de ezen kívül mindig dolgozott, és soha nem ment a kapcsolatuk rovására, hogy mindketten dolgoztak. Persze, az ő kapcsolatukban is akadnak problémák, és akadtak, de nem emiatt.


A te ismerőseidnél már eleve volt probléma, max. te azt nem érzékelted, esetleg ők sem akartak tudomásul venni róla, és a baba jövetele borította a bilit. Egy gyerek nem old meg egy rossz kapcsolatot, és még egy jó kapcsolatban is kihívást jelenthet, hiszen teljesen átalakítja az addigi életet, ha rossz alvó, nyűgös, később, ha jön a foga, lebetegszik, hasfájós... stb. fel kell kelni éjjel, nem teheted meg, hogy nem, áldásnak fogod érezni, ha egy hétvégén vigyáznak rá a nagyszülők, és te alhatsz végre délig... stb.

A pénztárnál csevegő srácok meg egyszerűen csak gyökerek, a barátnő meg hülye, ha ezt tűri.

2017. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
jav.: esetleg ők sem akartak tudomást venni róla
2017. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

Nicsak, a 7. szemelyeben megerkezett az ugyeletes fos allagu humanoid kepzodmeny. Elsore embernek tunik, de ha megkozelited rajossz, hogy csak hig szeklet alkotja a testet amit rosszindulat es ostobasag tart egyben.


A kerdesre reagalva, engem speciel nem erdekel ki mennyit keres. Csak annyi, hogy legyen munkaja vagy tanuljon. Legyenek celjai, ne csak lebegjen a semmiben.


Ellenben gyakran eszreveszem, hogy a nok anyagiasabbak, mint a ferfiak. Addig nem tekintenek ferfikent az emberre amig nincs, sajat kocsi, sajat lakas, stb. Bizonyos kor felett ertheto, de altalaban ezt olyanoktol veszem eszre akiknek szintugy semmijuk nincs mint a masiknak. Tehat hulye elvarasok mind a ket felnel elofordulnak. Siman nem kell foglalkozni ezekkel. En pl egy ilyen anyagias ember mellett nem tudnek egy eletet leelni, szoval alapbol passzolom, ha ismerkedesnel elojonnek ezek a problemak.

2017. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10-es, gondolom a saját bűzödet érzed.
2017. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%

Nokent mondom, hogy errol nem csak a ferfiak tehetnek, hiszen a nok hagyjak, hogy igy banjanak veluk, ok valasztottak azt a ferfit. Erre mondana bolcsen nagymamam, hogy kislanyom, szagold, amit szakitottal! Hiszen ok is ugyanugy tehetnek rola, mivel hagyhak, hogy igy banjanak veluk. Aki nem hagyja, avval nem lehet igy banni.

Egyebkent meg igenis keressenek ugyanavval a munkaval ugyanannyi penzt ameg nok, mint a ferfiak. Miert erne kevesebbet az en munkam, mint egy pasie, amikor ugyanugy elvegzem?

2017. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Normál esetben nem probléma, ha mindkét fél pénzt keres, mert egyik sem akar versengeni. Ahol igen, ott a versengő félnek (vagy ha mindketten azok, akkor mindkettőnek) akad némi önértékelési problémája. Ez a gond ilyenkor, nem az, hogy egy pár mindkét tagja független anyagilag.
2017. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!