Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megfojt?

Figyelt kérdés

A barátom lassan úgy viselkedik,mint egy pióca,de komolyan. Állandóan ír,óránként. Ha elmegyek a barátnőimmel valahova,megsértődik.

Most utoljára a 4 éves unokatesómmal mentem valami programra,és teljesen megsértődött,Hogy nem jöhetett velünk. Direkt azt akartam,hogy ketten legyünk picit a kislánnyal,nem gyakran találkozunk.

Amikor szorgalmi időszak is volt,hiába válaszoltam,hogy most nem jó,előadáson vagyok,megsértődött,hogy nem beszéltünk napközben 31X,csak 30X.

Komolyan úgy érzem,hogy ezzel eltávolít magától.

Próbáltam mondani neki,de egyszerűen nem fogja fel.

Ha így megy tovább,napok kérdése a szakîtás,mert én ezt nem bírom tovább.

Az előző barátomnál nem volt ilyen,neki is volt élete,nekem is volt,voltak barátaink, és volt,amikor persze csak kettesben. Beszéltünk annyit,hpgy az mindenkinek kényelmes volt.

Nem értem mi a baj ezzel a pasival. Mintha nem lenne élete rajtam kívül, nem építi önmagát,elveszett bennem. Néha így érzem.:/

Mit tegyek?

20L



#szerelem #kapcsolat #kapcsolato priblémák
2017. júl. 18. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek után nem elég egyértelmű? Szakítsatok!


19/L

2017. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen ragaszkodó vagyok és szenvedek egy olyan pár miatt, mint amilyen te vagy. A fél karomat odaadnám, ha olyan társam lenne, mint a te barátod. Különbözőek vagytok, ezzel nem lehet mit kezdeni, valaki mindenképp szenvedni fog.
2017. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megértelek,mindenkinek van azért magánélete.. Ennyire rátelepedni senkire se lehet.. Meg minden szarért megsértődni.Valóban az jön le,hogy te lettél úgymond a mindene :/ De ez akkor se megoldás hogy neked mindig minden percbe vele kell foglalkozz.. Remélem jól döntesz,de sajnos egy ilyen pasi nem igazán tud változni.. 22/F.
2017. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!