Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom "megfojt" a szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom "megfojt" a szeretetével. Mit tehetek ez ellen? 18L

Figyelt kérdés
Folyton csak segiteni akar, majdnem mindenben, olyan dolgokban is, amiket én meg tudok oldani, folyton mondja, hogy szeret, kiván, egész nap kell beszéjünk telefonon, facebookon. Szeretem őt, de sokszor úgy érzem, hogy kell nekem egy kicsit több tér, szabadidő. 21 éves

2015. máj. 23. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Mert ha nem olyan sok ideje, akkor szerintem ne vedd zokon, csak szerelmes. :) De ha már több ideje, akkor mond meg neki finoman, hogy kezd kicsit sok lenni... De finoman. :) Meg attól még biztosítsd róla, hogy szereted!
2015. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Fu hallod, komolyan, ertekeld, egyre ritkabb az odaado, figyelmes pasi. Probald max nagyon kedvesen megmondani, mert o most igyekszik mindenben a kedvenben jarni es szeret, ha ennyire veled akar lenni mindig.
2015. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom miota vagytok egyutt, de sztem nem sok ideje. Ezert meg lelkes lehet az elejen, foleg, ha te vagy neki az elso.
2015. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Egyénenként különböző mértékben mindkét félnek kell a személyes tér, önállóság és a másiktól külön töltött idő.

Hozd szóba, hogy neked ezekből többre van szükséged. Persze építő stílusban, ne letámadás legyen, viszont a túlzott óvatoskodás és tapintatoskodás sem vezet jóra. Az utolsó mondatod stílusa szerintem teljesen megfelelő.


24/F

2015. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit nem tudunk, de fontos lenne: milyen a barátod élete? Elégedett magával, vagy esetleg önbizalomhiányos? Előfordul, hogy ha egy kicsit nincs rá időd, megsértődik? Megvan a napi rutinja, vannak értékes emberi kapcsolatai rajtad kívül is, hobbijai? Ezek fontos kérdések. Ugyanis ha kizárólag köréd építi az életét (és akkor valószínűleg a boldogságát is), az nagy baj (és függőség).


ELLENBEN HA (és reméljük, hogy ez a helyzet áll fenn!) megvan a saját élete, önálló, de emellett mégis nagyon ragaszkodik, kimutatja a szerelmét, szenvedélyét és figyelmes, akkor szerintem ne aggódj! Bár ha tényleg egész nap KELL (egyáltalán, mi az, hogy kell? és ha suliban vagy, dolgozol, barátokkal vagy, vagy épp egyedül?!) vele foglalkoznod, az semmiképp sem egészséges, és nem veled van a baj.


Próbáld meg kideríteni az okokat, vagy ha már hosszabb ideje együtt vagytok, te magad is összerakhatod, ha jobban belegondolsz. Az is lehet akár, hogy korábban csúnyán átverték, és ezért akar ennyire "fogni", mert fél, hogy megint csalódik. Bár ebben az esetben a bizalom az, ami kérdéses.


Végül pedig még azt szeretném megjegyezni, hogy mivel a világ (egyik) legjobb dolga a szerelem, de nem az egyetlen, ezért nyugodtan beszélhetsz vele arról, hogy mit csináltok akkor, amikor épp nem vagytok egymással. Nem hiszem el, hogy neki ne esne jól pár óra egyéb elfoglaltság. Vagy akár barátokkal csinálhatnátok programokat, ahol ugyan együtt vagytok, de mégsem csak kettesben.

2015. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Inkább tennéd össze a két kezed, hogy ilyen hapsit találtál :)
2015. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, össze teszi a kezét, de attól ha valami zavarja, attól miért ne beszélje meg vele?

Amúgy ezt az a nyomás szokta előidézni, főleg az elején, hogy a másik bizonyítani akar, hogy melletted áll, de nem biztos abban, hogy "átmegy" neked. Elmondhatod, hogy nyugiii, lazítson, mert értékeled, de nem muszáj ennyire túltolja.


Amúgy azóta mizu?

2016. nov. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!