Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lesz ez igy? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lesz ez igy? A barátom megfojt a szerelmével!

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok, párom 24, féléve vagyunk együtt, távkapcsolatban élünk (külön országban), 2 hetente találkozunk! Függetlenül attól, hogy közel vagyunk vagy távol egymáshoz 10percenként mondja mennyire szeret, ajándékokkal halmoz el, ha beszélgetünk msn-en és mondom megyek ebédelni, olyan traumaként éli át, mintha apácának mennék el :( Probáltam vele megbeszélni, de nem igazán tud változni! Nagyon féltékeny is, pedig nekem ő az első szerelmem, neki meg több csaja volt már, tehát én kéne féltékenykedjek! Nagyon szeretem őt, de most ugy érzem mintha szeretnék ki belőle! Tanács, tapasztalat...??? Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 22. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Azt hiszem, el kellene neki mondanod ezt szó szerint, de úgy, hogy komolyan is vegye. Egyébként én nem vagyok híve a távkapcsolatoknak, de ha egymáshoz illetek,meg fogjátok oldani ezt a dolgot. Sok sikert kívánok! :)
2008. okt. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A hétvégétől nem lesz távkapcsolat, mert szombaton ide költözik, erdélybe! Nem összeköltözünk, csak itt fog majd albérletben lakni! Félek, hogy mégrosszabb lesz a szitu, mivel minden nap találkozni fogunk!
2008. okt. 22. 17:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ha igazán szeretnéd, nem zavarnának az ilyenek, szóval valószínűleg ez azért nem az a mindentelsöprő szerelem. De! Még változhat a dolog, csak azért mert most nem, még lehetsz belé totál szerelmes. Legalábbis velem ez történt. De csak akkor, amikor ő is rájött, hogy én nem vok elég lelkes, és szóvá tette a dolgot. Hirtelen totál belezúgtam, és ennek már 8 hónapja.

Mivel nálad távkapcsolat, nem jön rá valami könnyen, szóval tényleg beszélned kéne vele a dologról. Hajrá!

2008. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha annak nem örülsz, hogy odaköltözik, ahol te élsz, akkor ott valami nem oké a részedről. Tapasztalatként annyit tudok mondani, hogy nekem volt egy barátom, 10 percre lakott tőlem, és hétvégén hazajöttem suliból, akkor vagy kijött az állomásra elém, vagy rögtön zaklatott msn-en, hogy mikor talizunk már, átjön, meg ilyenek. Normális esetben, ha szerelmes az ember, ezeknek örül, én nem voltam annyira lelkes, mint ő. A végkifeljet: szakítás lett a részemről. Viszont nyáron vissza akartam menni hozzá, de akkor már annyit mondott, hogy késő. Szóval gondold meg, tisztázd magadba az érzéseid. Valószínű ő többet érez irántad, mint te iránta, a leírásodból ítélve.
2008. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj.Én ugyan így vagyok még most is.Falun lakom barátom itt lakik 3 percre tölem.Egyfolytába mondja hogy szeret így meg szert úgy, én meg simán mondom neki: Én is.Egy csomó ajándékot kaptam töle már 1 hónap alatt.Nemrég szakítottam vele, de nagyon hiányzott.4 napig bírtam nélküle, és visszamentem hozzá.Azóta 1 nap telt el de még mindig azt érzem megfújt a szerelmével.Ezen nem lehet változtatni.Nézd meg bírod-e nélküle(1 hét pihi).Ha igen nem szeretted, ha nem akkor igen.Jah és felesleges megbeszélni vele ezt a dolgot, mert nem fogja fel, legalább is az én barátomnak nem nagyon sikerült.:D De különben én ezt már úgy fogom fel:Örülj nkei, vannak olyan lányok akiknek olyan barátjuk van hogy fűvel-fával megcsalják a barátnöjüket.Ezt a te barátod 100000000% hogy nem fogja megtenni!;) és ha beszélgetni szeretnél róla írj privát üzit,ha tudok segítek;)Nekem is ilyen problémám van szóval megdumálhatjuk ha gondolod;)
2008. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Örülök, nagyon örülök, hogy ide költözik! Tudom, hogy milyen nehéz lesz neki, nem ismeri a nyelvet, nehezebben talál állást és nagyon értékelem amit értem tesz! Tiszta szivemből szeretem őt, pszichológus leszek, ismerem és nem szoktam ámítani önmagam, szeretem őt! Csak...több szabadságot szeretnék! Köszi, hogy felajánlod, hogy írjak privát üzenetet, de nem tudok! Légyszi írj te, hátha tudunk segiteni egymásnak! :)
2008. okt. 22. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:
ha odaköltözik a közeledbe nagy az esélye, hogy megváltozik. nyílván ha csak 2 hetente találkoztok nagyon hiányol, ha többször láthat valószínűleg "enyhülni" fog.
2008. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hm hm...szerintem mi személyesen is ismerjük egymást:)(ha tévedek bocsi)

Na de ha igy van ha nem...tudod, nagyon nagy áldozat részéről az hogy ezt megteszi érted, nem gondolod? :) biztosan tudod:) és nem hinném hogy kiszeretsz belőle, egyszerűen csak az újra való kiváncsiság miatt van az szerintem. És nagyon szeret szerintem, és Ő is megérdemli hogy viszonozd neki, amit meg is teszel. Az hogy "megfolyt" a szerelmével...még mindig jobb mintha azt akérdést tennéd fel hogy "hanyagol a barátom mit tegyek?" nem? :) látod...látod...

Ha ideköltözik akkor előbb utóbb minden a legnagyobb rendben lesz és végre úgy élhettek ahogyan már elterveztétek ezelőtt:)

amúgy meg nem feltétlenül szeretsz ki belőle csak most egy olyan érzés van benned, néha én is vagyok úgy hogy nem érzem azt a ngay tüzet, de visszajön:) csak türelem:)

Amúgy ma mindennap találkoztok majd, szerintem változni fognak a dolgok:) én tudom mit jelent mindennap találkozni:D

puszillak:) Üdv

2008. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha 2 hetente találkoztok, az jóval kevesebb mint akik egy városban élnek és szinte naponta találkoznak. biztosan azért ír ennyit, mert egy távkapcsolatot sokkal nehezebb fentartani és mindig meg szeretne róla bizonyosodni, hogy szereted-e még. ez abszolút érthető. Azért mert téged zavar, hogy folyton kersgél szintén értehetó, hiszen másból is áll az életed és ez gondolom tök sok idődet elveszi, hogy agép előtt ücsörögsz,ami egészségtelen és nem túl eseménydús. szerintem normálisan, pont hogy azt szereti az ember, ha van egy személyes tere. tehát azért mert téged zavar hogy ennyire rajong, nem jelenti azt, hogy kevésbé szereted. mondjuk te egy kicsit más típus vagy. nélküle is jól elvagy és megvan a saját életed. és ez jó. de a barátodnak mindenképppen őszintén, ahogyan itt írtad mondjad elm hogy mi zavar. ez nagyon fontos, msn-en amgy is tök könnnyű félreérteni egymást.
2008. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáltál már vele őszintén, nyíltan beszélni?
2008. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!