Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta edzek, több nő néz rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta edzek, több nő néz rám, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
pedig nem nézek ki sokkal jobban. Más is tapasztalt már ilyet?
2017. júl. 18. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem még soha, de a marketing már megtette a hatását. :)
2017. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez nálam is igy van,nem tudom miért :) talan jobb lesz tőle a kisugarzasod. 25L
2017. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Két éve edzek szünet nélkül, eredménye is kezd lassan kialakulni, s kezdek magammal elégedett lenni, amikor lecsekkolom magamat a tükörben. A nőket csak eleinte figyeltem, ma már hidegen hagynak. A kondi elkezdését követő fél év után feltűnt a jelenség az én esetemben is, mostanság meg már konkrét stíröléseket, mosolyokat, pillantásokat tapasztalok, csak éppen egy a bibi, hogy rohadtul nem érdekel. Felőlem csorgathatják a nyálukat; ha tudnák, mire gondolok, amikor végigmérnek. (Kb. azon morfondírozok, hogy de szívesen ráfosnék a nyelvedre, miközben tátod a szádat, cicám.)
2017. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

magabiztosabb vagy.

a nők ezt keresik, magabiztosság, határozottság. az edzés megadja ezt.

bár nem mindenkinél.

2017. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legvalószínűbb a kognitív torzítás. Eddig is ugyanennyien néztek rád, csak te nem figyeltél oda vagy nem tulajdonítottál neki jelentőséget.

Az is lehet, hogy a testbeszéded változott meg és emiatt lettél feltűnőbb. Lehet, hogy az edzés önbizalmat adott, jobban kihúzod magad, kihívóbban viselkedsz, aktívan keresed a szemkontaktust stb.

De az is lehet, hogy a külsőd változása okozza, de ahogy írtad, ez kevéssé valószínű.

Én az elsőre tippelek. Egészen meglepő, hogy az ember mennyire másképp tudja érzékelni, értelmezni és értékelni ugyanazt az inputot, a hangulatától, előítéleteitől, elvárásaitól függően.

2017. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!