Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az létezik, hogy mióta edzek...

Az létezik, hogy mióta edzek kisebb a karom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég kezdtem el edzeni kb másfél hónapja, de most hogy nézegetem magam teljesen össze vagyok szakadva, meg úgy érzem nem, hogy nem nőttem, hanem kisebb lettem...

Pedig heti 5x edzek és szabályosan, a kaja is úgy ahogy jó...

lehetséges ez? vagy csak én érzem így?



2016. ápr. 22. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "úgy ahogy jó" kaja? Ha kevesebbet eszel mint amennyire szükséged lenne, akkor szerintem elképzelhető hogy elkezded lebontani magad.
2016. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek heti 5x edzeni? Heti 3 teljes testes edzes menjen az elso egy ket hónapban majd osztott. Tömegnövelő etrend is legyen
2016. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezik. Ki kell menni földet hényini, fát vágni, rőzsét hordani, zsákot pakolni meg szalonnát enni közbe és kinő megin'.
2016. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy csak kitöltődött a ch belőled pohárba. Ilyenkor nem lehet mit csinálni, főleg ha valaki kiöntötte az ablakon keresztül. Mármint az anabolikus ablakon keresztül.
2016. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az úgy ahogy jó kaja az nem grammra kiszámolt, de ami tőlem telik megpróbálom megtenni...(5x eszek, sok ch fehérje, zsír, + tömegnövelő edzés után, vacsihoz fejérje)


Úgy heti 5, hogy 3 teljes testes kondi + 2 kettlebell...


Lehet hogy túledzés már? vagy a bell túl sok ch-t éget el és az visszadobja?

2016. ápr. 22. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a bell elég kemény. Főleg, ha kardió jellegű.
2016. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!