Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan fiúktól kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúktól kérdezem, akiknek sokáig nem lett barátnőjük, csak 20 - 30 között?!

Figyelt kérdés

Mikor lett barátnőtök utána lett még jelentkező?

Vagy mióta vele vagytok, azóta sincs? Nem letettek kapósabbak ?

Lányokra általában mindig van kapacitás, ha csúnyák, ha szépek általában, ezért kérdezem azokat a fiúkat, akik későn veszítették el, és későn is lett barátnőjük, hogy utána változik valami?


2017. júl. 19. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

21 évesen lett barátnőm és vele veszítettem el

korábban szexre, kapcsolatra is volt több lehetőségem is, de akkor még lelkileg nem álltam készen rá (depressziós voltam)

igazából mindig van lehetőség szexre, vagy komolyra, de a megfelelőre várok, nem akárkire...


24F

2017. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sosem fog változni semmi.

a csajok akkor is találnak maguknak ha csúnyácskábbak...

a p/*/na hatalma igen nagy! :D


férfiként mindig neked kell hajtani a csajokért....kivéve ha egzisztenciával rendelkező 30-as 40 es vagy...

akkor bárkit megkaphatsz...ismétlem: 17-től57ig BÁRKIT!

férjnél van, eljegyezve, x ideje kapcsolatban, vagy épp szingli? semmi sem számít!

ez a valóság.


nézz már körbe, aki msot legyint rám: ismersz egyetlen egy gazdag csávót is, akinek éppen nincs gyönyörű felesége, vagy barátnője? ugye hogy nem :D

2017. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A páromnak 25 évesen lettem én, velem is vesztette el a szüzességét. Előttem is lett volna lehetősége, mert volt lány, aki fel is ajánlott szexkapcsolatot, illetve barátnőt is találhatott volna bőven, de azt mondta, azokban a lányokban semmit nem látott, így nem jött velük összs
2017. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Barátomnak is későn lettem én, nem tudom arról nem beszélt, szexre lett volna-e lehetősége, gondolom igen, de kapcsolatra nem,mert soha senkivel nem is kavart rajtam kívül. Nem régiben ráírt egy lány, és írogatnak, ahogy velem is régebben, mi is csak írogattunk, és attól félek ő a 2. neki, és azért tüzelte fel,mert úgy gondolja, rajtam kívül nem volt más lehetősége még.
2017. júl. 19. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, mert azóta sem lett barátnőm, csak majdnem. Ami után elveszítettem, az változott, hogy még jobban vágytam a szexre, még kanosabb lettem, de most is 1 stabil nőre vágyom, és nem alkalmikra.
2017. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Ebbe a kategóriába amúgy nem tudom miért divat, vagy bepróbálkozni, vagy nemi tájékról képet küldeni.. Azért írom ide, mert ettől a kérdéstől kaptam privátba egy hímtagról képet...

2017. júl. 19. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Exemnek én voltam a második 29 évesen. Előtte 10 évvel volt egy csaj, és utána még csak alkalmi sem.

Szétmentünk, két éve és azóta sincsen senkije, de nem is csodálom, a mentalitásával az életben nem fog barátnőt szerezni magának.

2017. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2017. júl. 19. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!