Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne jobban megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne jobban megismerni mit írják neki?

Figyelt kérdés
Egyik nap találkoztam a városba egy lánnyal ő 20éves én 21éves egyedül iszogatott a parkban és én is és oda hívott magához . Szakított vele a pasija azért volt ott . Egész este lofráltunk a városba mondta jelöljék be Facebookon képet is csináltunk . Jó volna jobban megismerni .

2017. júl. 19. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem te csak valami búfelejtő lehettél koma.

ha akar valamit tőled, és nem csak lelki szemetesládának kellesz akkor az úgyis hamar ki fog derülni.

írj rá, hívd el mozizni, vagy simán csak a parkba iszogatni, a többi meg majd kiderül.

2017. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most még egyenlőre csak búfelejtő mellékpótlék vagy, bocsi.

A csajnak idő kell míg lezárja a múltat, és már nem fog gondolni a volt pasijára. Addig úgyis állandóan az exe fog eszébe jutni, és hozzá fog mindenkit hasonlítani.


De a te döntésed. A csaj pedig kapcsolatfüggő, ha nem hagy magának időt, és egyik kapcsolatból ki, a másikba be ugrál.

2017. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt köztünk semmi
2017. júl. 19. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!