Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha beleszeret valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha beleszeret valaki egy, , Rosszlányba"? (Nem hivatasos)

Figyelt kérdés

Szóval,a nagyon extra szepségű lányok jönnek be nekem,hajhosszabitas,szilikon mell,szoli bőr,hegyes műrkörmök....Tudom,r.i.bancos,de ez tetszik!

Ilyen külsejű nők jönnek be!Most pont talaltam egy ilyen lányt,de attól félek hogy szerelmes leszek belé,egyszerűen nem tudok betelni már most a csajjal!


2017. júl. 20. 06:20
 1/6 anonim válasza:
Nem gáz,muti meg-)
2017. júl. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
-)
2017. júl. 20. 06:22
 3/6 anonim válasza:

Hm,szerintem gáz!

Ha a csaj érzi hogy odavagy érte,visszafog élni a helyzettel és ugy fog jatszani veled mint macska az egérrel!Bele fogsz tébolyodni és minden pénzed ra fogod költeni,szerintem felejtsd el a csajt!

2017. júl. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván egy agyi szinten vagy az ilyenekkel, ezért ők az eseteid. Nem gáz, legalábbis az értelmes nőket megkíméled magadtól :D
2017. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A megadott külsö jegyek alapján mitöl lenne "Rosszlány"?
2017. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De se nem K, senem R, csak a külseje R-os, akkor mi a baj? Ő nem szeret?
2017. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!