Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezget állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezget állandóan?

Figyelt kérdés

19/nő

Párommal kicsit rövid ideig tart a petting, ami abból áll, hogy kb csókolozunk, simogatjuk egymást és jázszik a melleimmel, 10 15 perc. Utána rögtön ujjazni akar. De én nem vagyok még kellő képpen felizgulva.

Aztán be akarja tenni, de mindig megkérdezi előtte, hogy na az óvszert feltegyük? (Én szoktam neki)

Miért kell megkérdezni?

Ha fellennék izgulva, látná.. Aztán szex közben elvétve egy egy puszi van és kb ennyi.

Én vagyok neki az első szexpartnere, ez fordítva is így van.

Hogyan tudnám neki megmondani, hogy ez nem szerelmeskedés? Ugy érzem mintha csak egy eszközként használna..

Mielőtt mondjátok h beszéljek vele, már beszéltem, de nem változott semmi.


2017. júl. 20. 11:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
4%
Petting? Nalunk elojatek sincs. Orulj annak ami van... en hiaba mondtam a ferjemnek,hogy nekem ez igy nem jo,nem valtozik. Egy kis nyal es mar loki is be. Meg csokolozni se csokolozik velem egy ideje. Szoval ennek a kicsinek is orulj,hidd el lehet rosszabb is...
2017. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Milyen izgatást szeretnél még ujjazás előtt, az előjáték során?
2017. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
mi lenne ha kinyitnád a szádat és elmondanád, hogy te hogyan képzeled el, mire vágysz?
2017. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Hiába nyitja ki. A férfiak lusták, igényük sincs a hosszas szerelmeskedésre.
2017. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Uh, első, sajnálom, hogy ilyen.. viszont biztosan megérdemelnél sokmindent, ez lehet nem lesz jo a jövőre nézve sem.

Mondtam már neki...

De ez nem jo a kapcsolatunknak.

2017. júl. 20. 11:14
 6/24 anonim ***** válasza:

#4:

ezzel nem értek egyet :)

én pl a hosszabb szeretkezést preferálom a korom ellenére is (24)

és sokan csak álmodoznak a hosszú szeretkezésről nőként, vagy épp aki megtapasztalta tudja a hátulütőit...

az sem annyira előnyös ha mindig szeretjük elhúzni, kiélvezni

mert sokaknak a szex csak az orgazmus miatt, meg a testi örömök miatt fontos


nekem a testi érintés az elsődleges szeretetnyelvem és szeretem elhúzni elég hosszan, több pózban csinálni, kiélvezni, de hidd el sok nő nem erre vágyik :)


de persze nem is a félperces gyorstüzelőkre :D inkább egy 10-15 percesre ahogy az eddigiekből lejött :)

2017. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kuka. Szexualis kulturat nevelni valakibe olyan, mintha azt probalnad belenevelni, hogy szeressen szinhazba jarni vagy erteni kezdjen a draga borokhoz. Valakiben van, valaki meg egesz eleteben csak reszel.
2017. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem az is fura,hogy az orális szextől mindketten ennyire elzárkóztok.Pedig az sokat dobna a dolgon.
2017. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Milyen hosszú előjáték lenne neked ideális ? A szexpartner szón kissé fennakadtam. Ha ez a kapcsolat jellegét takarja, akkor sokat tényleg ne várj.

30/f

2017. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Utolsó ugyértem a szerelmem.

Azértbaz eddigieknél több szeretkezést szeretnék és többet, kb 1 2 ora lehetne.

69ezni szoktunk néha, de nem rajongok azért, hogy a számba élvez.

2017. júl. 20. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!