Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezget állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezget állandóan?

Figyelt kérdés

19/nő

Párommal kicsit rövid ideig tart a petting, ami abból áll, hogy kb csókolozunk, simogatjuk egymást és jázszik a melleimmel, 10 15 perc. Utána rögtön ujjazni akar. De én nem vagyok még kellő képpen felizgulva.

Aztán be akarja tenni, de mindig megkérdezi előtte, hogy na az óvszert feltegyük? (Én szoktam neki)

Miért kell megkérdezni?

Ha fellennék izgulva, látná.. Aztán szex közben elvétve egy egy puszi van és kb ennyi.

Én vagyok neki az első szexpartnere, ez fordítva is így van.

Hogyan tudnám neki megmondani, hogy ez nem szerelmeskedés? Ugy érzem mintha csak egy eszközként használna..

Mielőtt mondjátok h beszéljek vele, már beszéltem, de nem változott semmi.


2017. júl. 20. 11:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Az előző partneremnél nálunk sem volt sose előjáték. Talán a kapcsolat elején egy 5 perces csókolózás ész kész aztán ez is elmaradt. Most új partnerem van és vele van hogy egy órát is előjátékozunk főleg mert én nem hagyom magam és nem adom be addig a derekam amíg úgy nem érzem hogy most mehet. Szerintem új pasit kellene keresned. 4 évig én sem ismertem azt hogy milyen lehet szeretkezni nem csak dugni és kész.

Kérdezgetni azért kérdezgeti mert mint mondtad ez az első nektek és gondolom így még bizonytalan hogy te mikor szeretnéd a szexet. Vagy pedig azt hiszi ez olyan izgató. Az ilyen pasik akik csak "gyors" szexet akarnak sose fogod tudni őket rábeszélni a hosszabb szerelmeskedésre mert nekik ez így pont megfelel.

2017. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#11 én bizony ráveszem valahogy, addig nem engedem, hogy bedugja, amig ugy nem érzem.. szépen fokozatosan.
2017. júl. 20. 11:39
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú szeretkezés oké, de hogy valakit 1-2 órát nyaljak vagy szopjon...hát enyhén szólva én unnám. Aztán még bünti is legyen ? Nem vagy semmi kérdező :D.

30/f

2017. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Én a szeretkezésre írtam az 1 2 orat :p
2017. júl. 20. 11:51
 15/24 anonim ***** válasza:

Az sima ügy. Mekönnyebbültem. Ennyi oráltól már leszakadna az ember állkapcs :D

30/f

2017. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

+a

30/f

2017. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

Az 1-2 óra szeretkezés baromi fárasztó ám mindkettőtöknek,de főleg a férfinak.

Az orális kényeztetést előjátéknak kellene bevetni,te is jobban el tudnál lazulni és egyértelműen kellően nedves is lennél kb.10 perc nyalakodás után.

A szájbaélvezés,az megint más téma,köze nincs az előjátékhoz.

2017. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Én a szeretkezésre írtam az 1 2 orat :p"


Ez elég irreális elvárás.

2017. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Dehogy az.

30/f

2017. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Kerek perec az egész mindenre értem együtt.. nehogy már sok legyen.
2017. júl. 20. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!