Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak hozzá jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak hozzá jobban a barátom érzelemkifejezéséhez?

Figyelt kérdés

Én 25 vagyok, a barátom 31. Imádom őt, nagyon jól megvagyunk, együtt is élünk. De ennyi idő után (2 év) sem tudom megszokni azt, ahogyan kifejezi az érzéseit.

Nagyon zárkózott ilyen téren. Ha bármi problémám van, fantasztikusan kezeli őket, mindig megértő, mindig megnyugtat és mindig talál megoldást mindenre. Tehát ha "baj" van, akkor vele nincs baj :)


Ő viszont a negatív és a pozitív érzéseit is nagyon visszafogottan fejezi ki. Az jó, hogy a rossz dolgok nem befolyásolják a kedvét, viszont ugyanilyen hidegvérrel éli meg a jó dolgokat is. Én nagyon látható módon tudok lelkesedni a kis és nagy dolgokért, de rajta alig tudom észrevenni, hogy valaminek tényleg örül, tényleg jól érzi most magát, tényleg tetszik neki stb.


Rengeteget kedveskedek neki, imádom meglepni mindenfélével, de általában ilyenkor nem érzem rajta azt, hogy annyira örülne neki vagy értékelné, mint amennyi energiát én belefektettem a dologba. Ha például drága hozzávalókból 2 órán keresztül készítgetem a tökéletes kis vacsorát, azt is nagyjából ugyanannyira értékeli, mint a 15 perc alatt összedobott egyszerű kaját. (Örül neki, megköszöni, megdicséri, ennyi)


Mondta már, hogy ő ilyen, ő nem hagyja, hogy eluralkodjanak rajta az érzelmek, de nekem ezt nehéz elfogadnom, mert néha lelomboz, és a kedvemet szegi.


Szerintetek lehet tenni valamit ezügyben? Vagy csak el kell fogadnom, hogy ő ennyire nem nyitott ilyen téren?


2017. júl. 20. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ő tényleg ilyen... Viszont benned elég fura, h 2 éves kapcsolat alatt sem "szoktad" meg a stílusát, pedig azt gondolná az ember. Ezen értelmetlen rágodni. Szerintem eleve annak örülj, h megdícsér, ha pedig baj van akkor nem hagy egyedül hanem melletted áll. Most az elég bugyutaság, h azért kezdj el ezen "puffogni", mert nem olyan a reakciója mint ahogy az a képzeletedben van. A lényeges tulajdonsága megvan :)
2017. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!