Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lenne gáz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lenne gáz, hogy a barátom kint volt velem Pride-on?

Figyelt kérdés
Hetero pár vagyunk, bár nekem volt barátnőm is korábban. Idén támogatóként mentünk. Kerültek ki képek, nagyon jól éreztük magunkat, most viszont a barátomat megszólják az egyetemen. Ez tényleg gáz lenne?

2017. júl. 14. 07:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
A barátaid idióták, én is barátnőmmel járok el a Pride-ra, akinek ez gondot okoz, olyannal nem is haverkodnék.
2017. júl. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, úgy olvastam, hogy a barátaid szólják meg. Lényegtelen, aki megszólja, az idióta :)
2017. júl. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%

Alapból a pridera ferde szemmel néznek sokan, köztük én is.

30/f

2017. júl. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert még mindig rengeteg homofób ember van. Csak ennyi.
2017. júl. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

Mert tamogattok egy folos mozgalmat.

Az egesz vilag sza..rik ra h kinek milyen a nemi identitasa. Csak a varos forgalma benul meg emiatt a feltunesi viszketekseg miatt

2017. júl. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek az #5ös válaszolóval.Az hogy kinek mi a nemi identitása az legyen a saját magánügye,ossza meg azzal akivel szeretné de ne kürtölje szerte a világnak.Senki sem kíváncsi rá.Nincs bajom se a melegekkel se senkivel de énis fölöslegesnek tartom az egész felvonulást.
2017. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha heteró vagy, hogyan volt barátnőd? Na mindegy.

Azért, mert a Pride az utóbbi néhány évben keresztény és magyarellenes volt, bár ebben az évben és az előzőben nem volt komolyabb atrocitás. De ettől függetlenül, ha jól éreztétek magatokat, akkor szarjatok le a fikazokat.

2017. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Valakinek nem fér bele az értékrendjébe. Szerencsére neked jogod van kimenni, nekik pedig joguk van leírni a véleményüket. És ez így van rendjén.
2017. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Azt vettem észre, hogy sokan már úgy tolják az ismerőseik arcába: "kint voltam ám Pride-on!" mintha az valami erkölcsi/szellemi felsőbbrendűséget biztosítana számukra. Hiszen ők toleránsabbak és elfogadóbbak, mint a sok begyöpösödött agyú náczifasiszta...


Engem pl. alapból nem érdekel, hogy kinek milyen a szexuális és politikai beállítottsága, amíg nem gondolja úgy, hogy az ő hetero/homo/biszex jobb/baloldali liberális/konzervatív volta a többi ember fölé emeli őt.

2017. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A baj az, hogy a pride nem arról szól, amiről kéne. Már rég nem az a cél, hogy harcoljunk az egyenlőségért meg a jogokért, hanem tömény polgárpukkasztás, magamutogatás, no meg botránykavarás. Persze, tudom, a Pride már nem csak a melegekről, hanem a különféle transz csoportokról és minden egyébről is szól, de az eredeti célt rég elfelejtették.

Vannak homoszexuális barátaim, eszükbe sem jut kimenni, mert tudják, hogy ez a fesztivál csak a további gyűlöletkeltésre jó - ők pedig csak úgy szeretnének élni, mint bármely más hetero ember.


Ugyanakkor vannak ismerőseim, akik mindig ott vannak, akár párostul. Nem akadok ki, de az adott ismerősök kifejezetten polgárpukkasztó banda, ők azt élvezik, hogy felháborodást kelthetnek. Rajtuk nem lepődöm meg. :) Persze ettől függetlenül jó fejek, meg támogatják a melegjogokat, de náluk nem ez a fő cél.


Én nem ítélem el őket, mert róluk tudom, hogy ilyenek, de ha valaki alapból nem ilyen... és gondolom, te sem tartod magad ilyennek pároddal... akkor várható, hogy szóvá teszik, hiszen nem várták ezt tőletek.

2017. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!