Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kuldhet az exem felmezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kuldhet az exem felmeztelen kepeket magarol?

Figyelt kérdés
11 honapig voltunk egyutt, tavaly szeptemberben szakitottunk, januarig egy szot sem valtottunk egymassal, de mostanaban hetente egyszer beszelunk hogy mi van a masikkal (legjobb baratsagbol lett parkapcsolat). Kb 2 honapja kepeket kuldozget nekem snapchaten egy szal boxerben, es nem ertem miert, annak ellenere, hogy jelenleg boldog parkapcsolatban elek egy masik fiuval. Van, hogy otthon csinal egy kepet a hasarol, vagy pedig az edzoteterembol kuld egy kepet az izmairol. Amig egyutt voltunk sosem csinalta ezt, most valami bekattant nala. Szoltam neki, hogy ne kuldjon ilyeneket de folytatja. Normalis ez? Miert kuldi? Fiuk, nektek ilyen helyzetben lenne valami mogottes ok, hogy kuldjetek felmeztelen fotokat? 19l
2017. júl. 20. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Megakar d#ni .


19/L

2017. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos valóban...dugni akar!!!
2017. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelezni akarja, hogy mit veszítettél azzal, hogy dobtad őt. Azt akarja sugallni, hogy egy rossz döntést hoztál akkor és egy főnyereménnyel szakítottál. "Nézd csak, bébi, ezt hagytad ki! Ezt a testet nemsokára egy másik nő fogja simogatni! Hülye voltál, hogy kidobtál!" - kb. erre akar utalni.
2017. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazabol akkor o szakitott velem, raadasul facebookon, ha rajtam mult volna akkor sosem lett volna vege. Tehat ezert nem is ertem:(
2017. júl. 20. 19:29
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Baromi meleg van, talán ezért. :D
2017. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

"Szoltam neki, hogy ne kuldjon ilyeneket de folytatja"


nevetséges vagy bogaram.

nem szólni kell neki hanem letiltani a fäszba, ha annyira zavarna.

de mivel gondolom neked bejön a szitu így inkább fanyalogva hisztizel a képekért, közben meg bizsereg rá a pöcköd ezerrel.

2017. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bogaram, ne magadbol indulj ki kerlek:) Hidd el, 10 honap alatt lattam szinte ugyanezt a testet parszor. Tehat sajnalom, de eleg rendesen tevedsz
2017. júl. 20. 20:38
 8/14 A kérdező kommentje:
11*
2017. júl. 20. 20:38
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#7 és most hova szarjak, hogy te mit láttál és mit nem?

még mindig ott tartunk hogy picsogsz a képek miatt.

szóval ha annyira zavarna akkor kb 30 másodperc alatt orvosolhattad volna a problémát.

a hangsúly a "ha annyira zavarna" -van.

2017. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ugy latom, szovegertesi problemaid vannak. Nem azt kerdeztem, hogyan tudnam orvosolni a helyzetet, hanem mi az oka a dolognak:)
2017. júl. 20. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!