Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a barátotok félmeztelen képet tenne ki magáról egy közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat veszekedtünk, eddig nem nagyon tett ki magáról ilyen képeket, és mit ne mondjak, más is megjegyezte már nekem, hogy nagyon jó felsőteste van...
2010. ápr. 5. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Persze,ha ilyen tükrös kép lenne kiakadnék..de szerintem 1 strandos még oké,ja meg ne 60 képet rakjon ki...
2010. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tükrös kép... régebben mielőtt megismerkedtünk, akkor tett ki hasonló képet magáról, ja és a nadrágja el van húzva egy kicsit... Állítólag már vagy egy hete ki van neki téve, csak ritkán járok fel..
2010. ápr. 5. 21:01
 3/10 nielindi ***** válasza:
küldd a linket :) mehet puruttyára :D
2010. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavarna..

inkább legyél rá büszke h ilyen jó pasid van más meg irigykedhet h a tied :D

2010. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azt hogy ő egy férfi, aki a strandon is félmeztelenül jár. ne legyél már óvodás, jesszus.
2010. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21:02-nek. Már látom is a címét. "Pózolj izom nélkül!" :P
2010. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok óvodás, csak ő nem ilyen, ha ilyesmi képet tesz fel magáról akkor ott valami készülődik általában.. És puruttyának a színvonalánál jóval feljebb van az a kép, szal nem nevetnének rajta.
2010. ápr. 5. 21:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és írtam... jó felsőteste van, szal igenis van izma.
2010. ápr. 5. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, söt, büszke lennék ra h ilyen jo pasim van =)
2010. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az enyém is akart ilyet. ekkor kiakadtam, h miért akar már félmeztelen képeket kirakosgatni. jó, mondta, h nem teszi. rá 1 hónapra, vagy kevesebb, megtaláltam pár kommentárt, amit ismeretlen lányoknak irt. na, vajon miért akarta kirakni a képet? :S:S
2010. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!